Wstydliwe pudło Lukaku (WIDEO)

Romelu Lukaku dołączył w piątkowy wieczór do niechlubnego grona zawodników, którzy mogą "pochwalić" się strasznym pudłem w eliminacjach MŚ 2018. Lukaku miał pięć metrów do siatki i pustą bramkę, a mimo to wysłał futbolówkę daleko w trybuny.

Chwilę wcześniej w niewiarygodny sposób do siatki w spotkaniu Belgii z Bośnią i Hercegowiną trafił Toby Alderweireld, który magicznym trafieniem piętą pokonał Asmira Begovicia. Po tym golu było już 3:0 dla gospodarzy, którzy w 66. minucie mogli i powinni mieć jeszcze większą przewagę. Doskonałej okazji nie wykorzystał jednak Romelu Lukaku.

Dwóch Belgów zostało zostawionych na czystej pozycji, a przed sobą mieli tylko bramkarza Bośniaków. Yanick Carrasco nie miał więc wyjścia i w odpowiednim momencie podał piłkę do Lukaku. Ten w sobie tylko wiadomy sposób nie trafił do siatki, posyłając futbolówkę z pięciu metrów obok słupka! To na pewno największe pudło tej kolejki eliminacji MŚ 2018.

Lukaku kilkanaście minut później zrehabilitował się jednak w najlepszy możliwy sposób, strzelając bardzo ładną bramkę na 4:0.