Pazdan nie zagra z Danią!

Piłka nożna

Sprawdziły się najgorsze przypuszczenia. Michał Pazdan, jeden z bohaterów Euro 2016, nie zagra przeciwko Danii. Jego zastępcą ma być stoper Palermo Thiago Cionek - poinformował Roman Kołtoń na Twitterze.

- Michał dzisiaj odbędzie trening z zespołem i po tych zajęciach zdecydujemy, czy będzie brał udział w przygotowaniach do sobotniego meczu - przyznał Nawałka podczas piątkowej konferencji prasowej na PGE Narodowym w Warszawie.

Obrońca Legii Warszawa nabawił się urazu podczas meczu Lotto Ekstraklasy z Wisłą Kraków, lecz ostatnie dni dawały spore nadzieje na to, że zdąży wykurować się na bardzo ważne spotkanie eliminacji mistrzostw świata przeciwko Danii. Jak już pisaliśmy trenował z drużyną, lecz ostatecznie Nawałka nie chciał ryzykować zdrowiem Pazdana. Obok Kamila Glika zagra więc ktoś inny.

Z Kazachstanem był to Bartosz Salamon, lecz tym razem nie otrzymał powołania. Oznacza to, że partnerem stopera AS Monaco będzie Thiago Cionek, który wygrał rywalizację ze zbierającym niezłe noty w Bordeaux Igorem Lewczukiem. Będzie to dla niego ósme spotkanie w reprezentacji Polski.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie