"Pojawia się i znika!". Świetny występ Turbo Grosika z Danią! (WIDEO)

Piłka nożna

Mimo, że na ustach wszystkich po meczu z Danią (3:2) jest Robert Lewandowski, który ustrzelił hat-tricka, warto docenić fantastyczną postawę Kamila Grosickiego! Skrzydłowy Rennes był motorem napędowym większości akcji biało-czerwonych i wypracował nam dwie pierwsze bramki. Przypominamy jego najlepsze momenty!

Kamila Grosickiego zabrakło w nieudanym wyjazdowym meczu reprezentacji Polski w Kazachstanie; wówczas udanie zastąpił go Bartosz Kapustka, jednak gdy gra Polaków się załamała, brakowało impulsu na jednym ze skrzydeł. Skrzydłowy Rennes wrócił po kontuzji jeszcze mocniejszy: po serii udanych występów we Francji znowu był pewniakiem do pierwszej jedenastki Adama Nawałki.

28-latek nie zawiódł. Już w pierwszych minutach był bliski wypracowania gola Arkadiuszowi Milikowi, który dostał od Grosickiego idealne wręcz dośrodkowanie za plecy obrońców. Niedługo później Grosik był jeszcze dokładniejszy, bowiem w kapitalny sposób asystował do Roberta Lewandowskiego. Polak maczał także palce przy drugim golu, bowiem jego dogranie ze skrzydła otworzyło drogę do bramki Arkadiuszowi Milikowi, który został sfaulowany w polu karnym.

Pojedynek z Danią to seria udanych dryblingów i rajdów Grosickiego, który od dłuższego czasu jest jednym z wyraźnych liderów reprezentacji Polski.

 

Najlepsze akcje Kamila Grosickiego z meczu z Danią w załączonym materiale wideo.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze