Znamy termin gali w Łomiankach! Brodnicka - Torti w walce wieczoru

Sporty walki

Piątego listopada w Łomiankach odbędzie się wspólna gala Andrzeja Gmitruka i Mariusza Grabowskiego. Walką wieczoru będzie starcie o mistrzostwo Europy w kategorii lekkiej między Ewą Brodnicką a Anitą Torti.

W końcu dojdzie do długo oczekiwanego starcia mistrzyni Europy w kategorii lekkiej Ewy Brodnickiej (11-0, 2 KO) z Anitą Torti (10-5-1, 3 KO). Będzie to główne wydarzenie gali w Łomiankach, która odbędzie się już 5 listopada! Dla Polki będzie to pierwsza obrona tytułu wywalczonego w grudniu zeszłego roku... w Łomiankach. Czy po raz kolejny to miejsce będzie dla niej szczęśliwe? Nie ulega wątpliwości, że "Kleo" będzie faworytką.

- Jestem bardzo ciekawy tej walki, choć nigdy nie byłem wielkim zwolennikiem starć kobiet, bo rzadko zdarzają się dobre pojedynki. Mam nadzieję, że ten będzie niezły - powiedział Janusz Pindera.

Występ Brodnickiej to jednak nie jest jedyna atrakcja. W Łomiankach pokaże się choćby Dariusz Sęk (26-2-1, 8 KO), Michał Syrowatka (15-1, 4 KO), Marcin Siwy (15-0, 6 KO) oraz Sasza Sidorenko (4-0).

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie