Polska - Armenia: Andonian wyleciał z boiska po faulach na Teodorczyku! (WIDEO)

Gael Andonian wyrósł na negatywnego bohatera pierwszej połowy meczu Polska - Armenia. Obrońca gości na przestrzeni stu dwudziestu sekund obejrzał dwie żółte kartki i musiał opuścić boisko.

Andonian obejrzał żółte kartki w 28. i 30. minucie. W obu - bardzo podobnych - sytuacjach faulował Łukasza Teodorczyka. "Teo" próbował odwrócić z piłką po podaniu od jednego z kolegów, jednak został zahaczony przez piłkarza Olympique Marsylia. Sędzia Ivan Kruzliak nie miał żadnych wątpliwości, wyciągając kartoniki.

Dla przypomnienia, Armenia musiała grać w dziesiątkę także z Rumunią w poprzedniej serii spotkań. Już w trzeciej minucie z boiska za czerwoną kartkę wyleciał Gor Malakjan. To całkowicie podcięło skrzydła Ormianom, którzy ostatecznie przegrali 0:5.

Faule Gaela Andoniana na Łukaszu Teodorczyku w załączonym materiale wideo.