Polska - Armenia: Kolejne chwile grozy! Jak poważna jest kontuzja Jędrzejczyka? (WIDEO)

Piłka nożna

Artur Jędrzejczyk jest kolejnym reprezentantem Polski, który może mówić o sporym pechu. Obrońca po starciu z rywalem nabawił się urazu, który nie pozwolił mu dokończyć meczu z Armenią.

Ostatnie dni nie są szczęśliwe dla biało-czerwonych, przynajmniej pod kątem zdrowotnym. Jasne, udało się pokonać Danię i dopisać cenne trzy punkty, lecz nawet takie zwycięstwo przyniosło kilka ofiar. Poważnego urazu, który wyeliminuje go z gry na kilka miesięcy, doznał czołowy napastnik kadry Arkadiusz Milik. Jak się okazało później jego los podzielił także Łukasz Piszczek, który także nabawił się urazu kolana. Piłkarz Borussii opuścił więc zgrupowanie i wrócił do klubu. A przecież w sobotę nie grał też Michał Pazdan. Lista jest więc całkiem długa...

Żeby tego było w dwudziestej ósmej minucie meczu po kontakcie z Davidem Manoyanem na murawę upadł Artur Jędrzejczyk. Na twarzy naszego obrońcy pojawił się grymas bólu i było widać, że nie będzie w stanie kontynuować spotkania. Adam Nawałka musiał więc przeprowadzić zmianę - w jego miejsce wprowadził Pawła Wszołka. Pozytywną stroną całego zdarzenia jest fakt, iż Jędrzejczyk opuszczał boisko o własnych siłach. Trzymamy kciuki, by wszystko skończyło się szczęśliwie!

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie