Polska - Armenia: Kontrowersja! Biało-czerwonym należał się rzut karny? (WIDEO)

Piłka nożna

Podopieczni Adama Nawałki już na początku meczu domagali się rzutu karnego po zagraniu ręką przez Varazdata Haroyana. Sędzia Ivan Kruzliak nie zdecydował się jednak na podyktowanie jedenastki. Czy podjął dobrą decyzję?

Reprezentacja Polski odważnie rozpoczęła mecz z Armenią, tworząc co najmniej kilka okazji do zdobycia bramki. Akcje biało-czerwonych mogły się podobać, lecz w ostatnich fragmentach ewidentnie brakowało skuteczności. Łukasz Teodorczyk, który zastępował Arkadiusza Milika, starał się być pod grą i miał kilka szans, lecz albo źle ocenił lot piłki, albo po prostu nie trafił w bramkę. Szczęścia nie miał też Robert Lewandowski, oddając kilka strzałów, które były jednak blokowane.

W dwunastej minucie Teodorczyk mógł jednak zostać bohaterem. Jego uderzenie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego trafiło Varazdata Haroyana w łokieć, lecz sędzia Ivan Kruzliak nie zdecydował się na użycie gwizdka. Polacy protestowali, twierdząc, że rzut karny się im należy, lecz nie mogli już zmienić zdania arbitra. Jak myślicie, Polakom należała się jedenastka?

 

Cała sytuacja do obejrzenia w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze