Rodzinna tragedia legendy MMA! Córka Jemieljanienki ciężko pobita

Sporty walki
Rodzinna tragedia legendy MMA! Córka Jemieljanienki ciężko pobita
fot. PAP

Żywa legenda mieszanych sztuk walk Fiodor Jemieljanienko (36-4, 11 KO, 17 SUB) przeżywa w ostatnich dniach osobisty dramat. Jego 16-letnia córka została brutalnie pobita, a następnie trafiła do moskiewskiego szpitala. Bardzo prawdopodobne, że tragedia ta miała związek z ostatnimi słowami Rosjanina.

Niedawno Jemielajenko bardzo krytycznie wypowiedział się na temat wydarzeń w Czeczeni. Szef Republiki Czeczeńskiej Ramzan Kadyrow zorganizował w Groznym turniej MMA dla… swoich synów, na którym walczył m.in. ośmiolatek. Sceny z tego turnieju są dość szokujące, a cała trójka pociech przywódcy wygrała swoje walki i odebrała pasy.

 

 

Nie dziwi fakt, że największa legenda tego sportu od razu zareagowała. – To co się wydarzyło w Groznym jest nie do zaakceptowania. Nie można usprawiedliwiać takich zachowań, przecież tam walczyli ośmioletni chłopcy bez kasków – skomentował "The Last Emperor”.

 

Jak podają zagraniczne media, słowa te mogły być głównym motywem pobicia 16-latki. Dziewczyna w drodze do szkoły została napadnięta przez nieznanych sprawców i pobita. Ma liczne obrażenia m.in. klatki piersiowej. Co ciekawe córka byłego zawodnika nie chce wskazać winowajców zajścia.

 

Jemieljanienko był niegdyś największą gwiazdą mieszanych sztuk walki. Mistrza takich organizacji, jak PRIDE czy RINGS przez lata uważano za najlepszego zawodnika wagi ciężkiej.  

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie