Fogiel: Kret w szatni PSG?

Piłka nożna
Fogiel: Kret w szatni PSG?
fot. PAP/EPA

Czy w szatni PSG jest jakiś kret? To zaskakująca i niepokojąca deklaracja. Tak twierdzi jednak słynny trener AJ Auxerre, 78-letni Guy Roux, ceniony dzisiaj jako konsultant Radia Europe 1 i telewizji l’Equipe.

Od kilku tygodni w mediach francuskich można się dowiedzieć wiele ciekawych i sensacyjnych rzeczy dotyczących stołecznego klubu. Chociażby ostatnio sporo było o Hatemie Ben Arfie i jego konflikcie z Unai Emerym. Można było się również dowiedzieć o problemach podopiecznego Adama Nawałki, Grzegorzu Krychowiaku, któremu trudno podobno znaleźć miejsce w szatni PSG. Jest samotny i jakby odizolowany od reszty drużyny. Ile w tym wszystkim prawdy?

 

Guy Roux jest zmartwiony tymi nie kontrolowanymi  przeciekami : "Uważam ze dzisiaj nie ma dużo tajemnic  w szatniach lub w życiu klubów. Zebranie pomiędzy trenerem i zawodnikami to rzecz ważna i nic nie powinno wychodzić na zewnątrz! Teraz o wszystkim się dowiadujesz i to powoduje różnego rodzaju debaty w mediach i tworzy wielki bałagan".

 

Mityczny trener AJ Auxerre, jakby żałował czasów, nie tak dawnych zresztą, kiedy Laurent Blanc rządził żelazną ręką, ale w aksamitnych rękawiczkach w klubie należącym do pięciu do Katarczyków.

 

"Tak wielki klub, a tak mało rygoru.  Zdecydowanie lepiej to wyglądało za czasów Blanca (kiedyś podopiecznego Guy Roux w Auxerre), mimo że wyglądał na bardziej wyluzowanego" – stwierdził  Roux.

 

Ciekawe jak na te deklaracje zareaguje nowy trener PSG, Unai Emery ?

Tadeusz Fogiel, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze