Śmiertelne groźby pod adresem gwiazdy Realu Madryt!

Piłka nożna
Śmiertelne groźby pod adresem gwiazdy Realu Madryt!
fot. PAP

Ostatnie tygodnie nie były udane dla Jamesa Rodrigueza. Nie dość, że piłkarz Realu Madryt musi leczyć kontuzję, to na dodatek w rodzimej Kolumbii grożą mu oraz jego bliskim śmiercią.

Rodriguez w ligowym meczu z Eibar nabawił się urazu łydki. Mimo zaleceń lekarzy zawodnik postanowił polecieć na zgrupowanie kadry Kolumbii przed starciami z Paragwajem i Urugwajem w ramach eliminacji mistrzostw świata 2018.

 

W pierwszym spotkaniu 25-latek nie wystąpił i w związku z kontuzją nie został na drugi mecz. Wrócił do Madrytu, aby dokończyć leczenie, tracąc wiele czasu na samych przelotach. Wtedy też zaczęto grozić jemu i jego matce. Po tym, jak Pilar Rubio stanęła w obronie swojego syna w mediach społecznościowych, zaczęła dostawać wiadomości z groźbami.

 

- Napisali, że jesteśmy śmieciami, straszyli nas zdjęciami z bronią, a na dodatek twierdzili, iż przyjdą do naszego domu i nas zabiją – powiedziała matka piłkarza, która zgłosiła całą sprawę na Policję.

 

Za pogróżkami stali hakerzy z grupy ”Legion Holk” poszukiwani m.in. przez FBI. Zajmują się oni atakowaniem sławnych osób, co powinno nieco uspokoić rodzinę 25-latka. Rodriguez przebywa obecnie w Hiszpanii i trenuje indywidualnie. Najprawdopodobniej zdąży wyleczyć uraz przed wtorkowym starciem z Legią Warszawa w Lidze Mistrzów.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze