Weekend z Polsatem Sport i IPLA TV (14 - 16 października)

Inne
Weekend z Polsatem Sport i IPLA TV (14 - 16 października)

Mnóstwo siatkówki oraz tenisa na naszych antenach. Dla fanów piłki nożnej również coś się znajdzie. Sprawdźcie, co Was czeka w ten weekend!

Dużo sportu w weekend! Oglądaj na antenach Polsat Sport i w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!

PIĄTEK

 

TENIS

 

ATP Masters Shanghai

ćwierćfinał godz. 7:00 (Polsat Sport)

komentuje: Katarzyna Nowak

 

ćwierćfinał godz. 9:30 (Polsat Sport)

komentuje: Dawid Olejniczak

 

ćwierćfinał godz. 12:00 (Polsat Sport)

komentuje: Dawid Olejniczak

 

ćwierćfinał godz. 14:00 (Polsat Sport)

komentuje: Tomasz Tomaszewski

 

WTA Tianjin

ćwierćfinał godz. 11:07 (Polsat Sport News)

komentuje: Tomasz Lorek

 

ćwierćfinał godz. 13:07 (Polsat Sport News)

komentuje: Tomasz Lorek

 

KOLARSTWO

 

2016 UCI Mistrzostwa Świata w kolarstwie szosowym Katar

wyścig o MŚ juniorek godz. 7:20 (Polsat Sport Extra)

komentują: Marcin Lepa i Natalia Mielnik

 

wyścig o MŚ juniorów godz. 12:05 (Polsat Sport Extra)

komentują: Marcin Lepa i Piotr Zaradny

 

KOSZYKÓWKA

 

Polska Liga Koszykówki

AZS Koszalin - Energa Czarni Słupsk godz. 17:50 (Polsat Sport)

komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski

 

SIATKÓWKA

 

Plusliga

Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn godz. 20:15 (Polsat Sport)

komentują: Marek Magiera i Wojciech Drzyzga

 

RUGBY

 

Liga Mistrzów

Glasgow - Warriors - Leicester Tigers godz. 20:40 (Polsat Sport Extra)

komentują: Przemysław Iwańczyk i Krzysztof Liedel

 

SPORTY MOTOROWE

 

WRC - Rajdowe Mistrzostwa Świata Hiszpania

skrót dnia godz. 22:45 (Polsat Sport Extra)

komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

 

Motocyklowe Mistrzostwa Świata 2016

II sesja treningowa godz. 6:10 (Polsat Sport News)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

III sesja treningowa godz. 2:00 (Polsat Sport News)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

 

SOBOTA

 

TENIS

 

ATP Masters Shanghai

półfinał godz. 10:00 (Polsat Sport)

komentuje: Tomasz Lorek

 

półfinał godz. 14:00 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Tomasz Tomaszewski

 

WTA Tianjin

półfinał godz. 5:30 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Katarzyna Nowak

 

półfinał godz. 7:30 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Katarzyna Nowak

 

KOLARSTWO

 

2016 UCI Mistrzostwa Świata w kolarstwie szosowym Katar

wyścig o MŚ kobiet godz. 11:35 (Polsat Sport News)

komentują: Marcin Lepa, Cezary Zamana i Małgorzata Jasińska

 

SIATKÓWKA

 

Plusliga

PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów godz. 14:45 (Polsat Sport)

komentują: Tomasz Swędrowski i Łukasz Kadziewicz

 

Cuprum Lubin - MKS Będzin godz. 20:00 (Polsat Sport News)

komentują: Krzysztof Wanio i Wojciech Drzyzga

 

RUGBY

 

Liga Mistrzów

Wasps - Zebre godz. 16:30 (Polsat Sport Extra)

komentują: Krzysztof Liedel i Andrzej Kopyt

 

Scarlets - Sale Sharks godz. 20:40 (Polsat Sport Extra)

komentują: Przemysław Iwańczyk i Krzysztof Liedel

 

 

PIŁKA NOŻNA

 

1. liga

GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko Biała godz. 17:30 (Polsat Sport)

komentują: Szymon Rojek i Andrzej Iwan

 

Liga holenderska

PSV Eindhoven - Heracles Almelo godz. 0:30 (Polsat Sport)

komentują: Cezary Kowalski

 

MMA

 

FEN14 godz. 20:00 (Polsat Sport)

komentują: Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski

 

BOKS

 

Gala boksu zawodowego

Tony Bellew - BJ Flores godz. 22:30 (Polsat Sport Extra)

komentują: Janusz Pindera i Albert Sosnowski

 

SPORTY MOTOROWE

 

WRC - Rajdowe Mistrzostwa Świata Hiszpania

skrót dnia godz. 0:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

 

Motocyklowe Mistrzostwa Świata 2016

kwalifikacje godz. 5:35 (Polsat Sport News)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

 

NIEDZIELA

 

TENIS

 

ATP Masters Shanghai

finał godz. 10:30 (Polsat Sport)

komentuje: Tomasz Tomaszewski

 

WTA Tianjin

finał godz. 20:00 (Polsat Sport News)

komentuje: Katarzyna Nowak

 

KOLARSTWO

 

2016 UCI Mistrzostwa Świata w kolarstwie szosowym Katar

wyścig o MŚ mężczyzn  godz. 9:20 (Polsat Sport News)

komentują: Marcin Lepa, Cezary Zamana i Robert Radosz

 

KOSZYKÓWKA

 

Polska Liga Koszykówki

BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot godz. 12:30 (Polsat Sport)

komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski

 

SIATKÓWKA

 

Plusliga

LOTOS Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle godz. 14:45 (Polsat Sport)

komentują: Marek Magiera i Łukasz Kadziewicz

 

Orlenliga

Budowlani Toruń - ŁKS Commercecon Łódź godz. 20:00 (Polsat Sport)

komentują: Adam Romański i Tomasz Wójtowicz

 

RUGBY

 

Liga Mistrzów

Exeter Chiefs - ASM Clermont Auvergne godz. 18:30 (Polsat Sport Extra)

komentują: Robert Małolepszy i Andrzej Kopyt

 

PIŁKA NOŻNA

 

CAFE FUTBOL godz. 11:00 (Polsat Sport)

 

1. liga

Zagłębie Sosnowiec - Miedz Legnica godz. 17:30 (Polsat Sport)

komentują: Cezary Kowalski i Andrzej Iwan

 

Liga holenderska

NEC Nijmegen - Feyenoord godz. 14:25 (Polsat Sport Extra)

komentują: Szymon Rojek

 

ADO Den Haag - Ajax Amsterdam godz. 16:40 (Polsat Sport Extra)

komentują: Łukasz Majchrzyk

 

SPORTY MOTOROWE

 

WRC - Rajdowe Mistrzostwa Świata Hiszpania

OS23 Power Stage Duesaigues 2 godz. 17:07 (Polsat Sport News)

komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

 

skrót dnia godz. 22:30 (Polsat Sport Extra)

komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

 

podsumowanie rajdu godz. 23:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

 

Motocyklowe Mistrzostwa Świata 2016

wyścig  godz. 4:00 (Polsat Sport News)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

Rallycross

Niemcy godz. 20:30 (Polsat Sport Extra)

komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski

Redakcja, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze