Polskie zespoły powalczą dziś o wyjazd na DreamHack

E-sport
Polskie zespoły powalczą dziś o wyjazd na DreamHack

Dwa polskie zespoły Counter-Strike: Global Offensive stoczą dziś bój o upragniony wyjazd do Szwecji, gdzie zaplanowany na koniec listopada został turniej DreamHack ZOWIE Open Winter. W samo południe Team Kinguin zmierzy się z EU4IA, a Sferis PRIDE spróbuje pokonać Gambit Esports.

Otwarte rozgrywki kwalifikacyjne do zimowej edycji turnieju DreamHack ZOWIE Open już za nami. Do kolejnego etapu, tym razem zamkniętego, awansowało w sumie osiem formacji. Te zmierzą się z ośmioma innymi ekipami, które uzyskały do zawodów zaproszenia od organizatorów. Tym, co cieszy z punktu widzenia polskiego fana, jest fakt, że dziś w dalszych zmaganiach ujrzymy dwie polskie drużyny - Sferis PRIDE oraz Team Kinguin. Mecze w wykonaniu naszych rodaków będziemy mogli obejrzeć już o godzinie 12:00. Podopieczni Mariusza 'Loord' Cybulskiego staną oko w oko z EU4IA. PRIDE przyjdzie zmierzyć się z faworyzowanym Gambit Esports

Innymi ciekawymi pojedynkami będą z pewnością rywalizacje pomiędzy ENCE eSports i PENTĄ, a także FlipSid3 Tactics oraz iNation. Na godzinę 18:00 zaplanowano z kolei półfinałowe pojedynki kwalifikacji. Każde ze spotkań rozgrywane będzie w systemie best-of-three.

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze