Gwiazdy KSW 37 gośćmi Punchera!

Sporty walki
Gwiazdy KSW 37 gośćmi Punchera!
fot. Polsat Sport

KSW 37: Circus of Pain zbliża się wielkimi krokami. Bohaterowie zaplanowanej na 3 grudnia gali w Krakowie będą gośćmi poświęconej MMA części Punchera. W studiu zasiądą Borys Mańkowski (18-5-1, 3 KO, 7 Sub), John Maguire (24-8, 3 KO, 14 Sub) i Fernando Rodrigues Jr (10-2, 7 KO, 2 Sub).

Mańkowski, w trzeciej obronie mistrzowskiego pasa federacji wagi półśredniej, zmierzy się z jednym z najlepszych zawodników tej  kategorii w Europie Johnem Maguirem. Polak spotka się z Anglikiem w magazynie Puncher po raz pierwszy. W studiu swojego przeciwnika nie spotka natomiast Rodrigues Jr. W Krakowie ten brazylijski król nokautu zmierzy się z mistrzem wagi ciężkiej Karolem Bedorfem (14-2, 5 KO, 3 Sub).

 
Ciekawych gości nie zabraknie również w części poświęconej boksowi. Galę w Wieliczce podsumują nasz stały ekspert Janusz Pindera oraz Norbert Dąbrowski (19-5-1, 7 KO), który w sobotę udanie zrewanżował się Markowi Matyi (11-1, 4 KO). Natomiast o tym co przed nami opowie powracający 5 listopada na ring Dariusz Sęk (26-2-1, 8 KO). Jeden z najlepszych polskich półciężkich w Łomiankach zmierzy się z Marokańczykiem Mustafą Chadliouiem (8-2-1, 6 KO).


Prowadzący: Mateusz Borek,
Goście: Borys Mańkowski, John Maguire, Fernando Rodrigues Jr, Dariusz Sęk, Norbert Dąbrowski i Janusz Pindera.

Premiera magazynu Puncher o godz. 20 w Polsacie Sport News.

ko, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze