Karygodna postawa bramkarza! Rzucił piłką w twarz chłopca (WIDEO)

Piłka nożna
Karygodna postawa bramkarza! Rzucił piłką w twarz chłopca (WIDEO)
fot. Youtube

Zachowanie niektórych piłkarzy na boisku często przekracza granice. Idealnym przykładem na to jest postawa bramkarza drugoligowej, belgijskiej drużyny AFC Tubize Quentina Beunardeau. Francuz chciał, jak najszybciej wznowić grę, lecz chłopiec od podawania piłek nie pomagał mu w tym. W rewanżu golkiper z impetem rzucił go piłką w twarz.

Była 88. minuta meczu, Tubize przegrywało na wyjeździe z Royal Antwerp 0:2. Beunardeau rozpoczynał od własnej bramki i chciał to uczynić, jak najszybciej. Chłopiec od podawania piłek nie był skory do pomocy, gdyż jego drużyna prowadziła. Bramkarz gości w końcu wyciągnął piłkę zza band, ale kiedy zobaczył, że druga futbolówka jest już na boisku, to nie zastanawiając się cisnął tą pierwszą w twarz chłopaka. Ten zdążył się jednak zasłonić.

 

 

Oczywiście zachowanie młodzika było niesportowe, ale większe pretensje można mieć do golkipera, który nie wytrzymał. Od razu podbiegli do niego piłkarze ekipy Antwerp z pretensjami, a sędzia ukarał go żółtą kartką.

 

Podobnie kilka lat temu zachował się Eden Hazard. Piłkarz Chelsea posunął się jednak o krok dalej i kopnął leżącego chłopaka od podawania piłek. Za to skandaliczne zachowanie otrzymał czerwoną kartkę.

 

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze