El. MŚ 2018: Konferencja prasowa reprezentacji Polski. Transmisja na Polsacie Sport News

Piłka nożna
El. MŚ 2018: Konferencja prasowa reprezentacji Polski. Transmisja na Polsacie Sport News
fot. PAP

Już 11 listopada reprezentacja Polski w eliminacjach MŚ 2018 zmierzy się w Bukareszcie z Rumunią, a trzy dni później we Wrocławiu towarzysko zagra ze Słowenią. Przed tymi spotkaniami selekcjoner Adam Nawałka spotka się z dziennikarzami na konferencji prasowej. Transmisja konferencji reprezentacji Polski od 14:00 na Polsacie Sport News.

Mecz z Rumunią spotkaniem w kontekście walki o awans na MŚ 2018. Zwycięstwo pozwoliłoby Polakom odskoczyć od rywali już na pięć punktów. Polska po trzech spotkaniach zajmuje drugą lokatę w grupie E i ma na koncie siedem oczek. Tyle samo co liderująca Czarnogóra.

 

Poza tematami sportowymi trudno zapomnieć o problemach pozaboiskowych. Jak bumerang wraca temat afery alkoholowej podczas ostatniego zgrupowania. Adam Nawałka postanowił jednak załatwić wszystko za zamkniętymi drzwiami. Nikt nie został ukarany brakiem powołania, ale na pewno selekcjoner wróci do tej sprawy i wyciągnie konsekwencje.

 

W powołaniach trudno szukać wielkich sensacji. Nie ma oczywiście kontuzjowanego Arkadiusza Milika. Niespodzianką może być szansa dla Jacka Góralskiego z Jagiellonii Białystok. Pomocnik swoja walecznością i nieustępliwością skradł serce selekcjonera i być może dostanie szansę na zaprezentowanie tego samego w narodowych barwach.

 

Transmisja konferencji reprezentacji Polski od 14:00 na Polsacie Sport News.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie