Co drugi Polak oglądał mecz Rumunia - Polska!

Piłka nożna

Piątkowe, wyjazdowe spotkanie o punkty eliminacji Mundialu Rosja 2016 z Rumunią Polacy wygrali 3:0, a na antenach Polsatu i Polsatu Sport mecz oglądało średnio ponad 8,5 miliona widzów!

Podczas meczu,  którego przebieg Polacy kontrolowali od początku do końca, Polsat i Polsat Sport śledził co drugi widz oglądający w tym czasie telewizję. Obie anteny zgromadziły 51,7% widowni w grupie wszystkich badanych i aż 56,2% w grupie komercyjnej. Polsat był liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych. Najwyższą widownię, niemal 10 milionów widzów, zgromadziła końcówka drugiej połowy meczu w której Polska zdobyła dwie bramki. Na antenach Polsatu i Polsatu Sport to najlepszy wynik oglądalności reprezentacji Polski w tym roku.  

Polska po kapitalnej akcji i bramce Kamila Grosickiego w 11 minucie i dwóch golach w końcówce kapitana reprezentacji Roberta Lewandowskiego pokonała Rumunię 3:0. Po czterech kolejkach „Biało–Czerwoni” są liderem grupy „E”. Kolejne spotkanie o punkty w eliminacjach Mundialu Rosja 2016, Polacy zagrają na wyjeździe 26 marca z Czarnogórą.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie