Weekend z Polsatem Sport i IPLA TV (18-20 listopada)

Inne
Weekend z Polsatem Sport i IPLA TV (18-20 listopada)

Oto nasze propozycje na weekend.

Dużo sportu w weekend! Oglądaj na antenach Polsat Sport i w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!

 

 

PIĄTEK

TENIS

Barclays ATP World Tour Finals
A.Murray – S. Wawrinka     godz. 15:00 (Polsat Sport)
komentuje: Tomasz Tomaszewski

M. Cilić – K. Nishikori    godz. 21:00 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Dawid Olejniczak

KOSZYKÓWKA

Polska Liga Koszykówki
Energa Czarni Słupsk - Stelmet BC Zielona Góra godz. 17:50 (Polsat Sport)
komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski

Euroliga
FC Barcelona Lassa - Real Madryt godz. 21:00 (Polsat Sport News)
komentują: Marcin Muras i Rafał Juć

SIATKÓWKA

Plusliga
Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn Koźle godz. 20:15 (Polsat Sport)
komentują: Przemysław Iwańczyk i Wojciech Drzyzga

SPORTY MOTOROWE

WRC - Rajdowe Mistrzostwa Świata  Australia
OS10 i OS11 Coffs godz. 8:30 (Polsat Sport Extra)
komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

podsumowanie dnia godz. 20:30 (Polsat Sport Extra)
komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

 


SOBOTA

TENIS

Barclays ATP World Tour Finals
I półfinał godz. 15:00 (Polsat Sport Extra)
II półfinał godz. 21:00 (Polsat Sport)

SIATKÓWKA

Plusliga
Cerrad Czarni Radom - Lotos Trefl Gdańsk godz. 14:45 (Polsat Sport)
komentują: Marek Magiera i Krzysztof Ignaczak

Liga Mistrzyń
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Agel Prostejov godz. 17:00 (Polsat Sport News)
komentują: Marek Magiera i Wojciech Drzyzga

PIŁKA NOŻNA

1. liga
Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice godz. 17:30 (Polsat Sport)
komentują: Marcin Feddek i Andrzej Iwan

Liga ukraińska
Szachtar Donieck - Karpaty Lwów godz. 19:07 (Polsat Sport News)
komentuje: Grzegorz Michalewski

Liga holenderska
Willem II - PSV Eindhoven godz. 19:40 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Szymon Rojek

BOKS

Gala boksu zawodowego
Kowaliew - Ward    godz. 3:00 (Polsat Sport)
komentują: Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk

SPORTY MOTOROWE

WRC - Rajdowe Mistrzostwa Świata  Australia
podsumowanie dnia godz. 22:50 (Polsat Sport Extra)
komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

OS21 Wedding Bells 1godz. 23:30 (Polsat Sport Extra)
komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

 


NIEDZIELA

TENIS

Barclays ATP World Tour Finals
finał godz. 19:00 (Polsat Sport Extra)

KOSZYKÓWKA

Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - Rosa Radom godz. 12:30 (Polsat Sport)
komentują: Marcin Muras i Tomasz Jankowski

SIATKÓWKA

Plusliga
BKS Profi Credit Bielsko - Biała - Polski Cukier Muszynianka Muszyna godz. 14:45 (Polsat Sport)
komentują: Krzysztof Wanio i Tomasz Wójtowicz

Liga Mistrzów
PGE Skra Bełchatów - PAOK Saloniki godz. 20:00 (Polsat Sport)
komentują: Tomasz Swędrowski i Łukasz Kadziewicz

PIŁKA NOŻNA

CAFE FUTBOL godz. 11:00 (Polsat Sport)

1. liga
Górnik Zabrze - Miedź Legnica godz. 17:30 (Polsat Sport)
komentują: Piotr Przybysz i Andrzej Iwan

Liga holenderska
Ajax Amsterdam - NEC Nijmegen godz. 14:25 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Cezary Kowalski

Feyenoord - PEC Zwolle godz. 16:40 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Tomasz Włodarczyk

Liga rosyjska
Spartak Moskwa - Amkar godz. 15:00 (Polsat Sport News)
komentuje: Grzegorz Michalewski

SPORTY MOTOROWE

 

WRC - Rajdowe Mistrzostwa Świata  Australia
OS23 Wedding Bells 2 Power Stage godz. 11:20 (Polsat Sport Extra)
komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

podsumowanie dnia godz. 12:40 (Polsat Sport Extra)
komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

podsumowanie rajdu godz. 22:00 (Polsat Sport Extra)
komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze