Dogrywka Cafe Futbol: O hicie Ekstraklasy i kontrowersyjnych decyzjach sędziów

Piłka nożna

Dogrywka Cafe Futbol była pełna pasjonujących dyskusji. Nasi goście, Jacek Góralski i Jakub Wrąbel, opowiedzieli o swoich karierach, a także perypetiach klubowych. Nie zabrakło również rozmowy na temat hitu kolejki Lotto Ekstraklasy Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa.

Dla Jacka Góralskiego to wspaniały rok. Z dobrej strony prezentował się w Lotto Ekstraklasie, a to zaowocowało powołaniem do reprezentacji Polski. Adam Nawałka dał szansę debiutu w meczu towarzyskim ze Słowenią pomocnikowi Jagiellonii. Równie udany okres w swojej karierze ma Jakub Wrąbel. Solidnie prezentuje się w Olimpii Grudziądz i jest pewnym punktem kadry U21. W miniony wtorek był jednym z bohaterów meczu z Niemcami.

 

W Dogrywce Cafe Futbol nie zabrakło dyskusji o meczu Jagiellonia – Legia. Starcie lidera z mistrzem Polski elektryzowało piłkarską Polskę. Góralski przybliżył w programie kulisy tego spotkania. Kolejnym tematem była kontrowersyjna decyzja arbitra w hitowym starciu 1 ligi Zagłębie Sosnowiec – Chojniczanka Chojnice. Sędzia podyktował w tym meczu mocno dyskusyjny rzut karny.

 

Cała Dogrywka Cafe Futbol w załączonym materiale wideo.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie