IEM Oakland: Znamy komplet półfinalistów turnieju CS:GO

E-sport
IEM Oakland: Znamy komplet półfinalistów turnieju CS:GO

Już dziś wieczorem będziemy świadkami dwóch półfinałowych spotkań turnieju Counter-Strike: Global Offensive, który rozgrywany jest w ramach IEM Oakland 2016. W szranki staną SK Gaming z Astralis oraz NiP z FaZe Clan. Wielki finał zaplanowany został na godzinę 2:50.

W ostatnich dniach fani e-sportu z całego świata śledzą poczyniania swoich idoli, rywalizujących w ramach rozgrywek Intel Extreme Masters Oakland 2016. Wiele emocji wzbudza turniej Counter-Strike: Global Offensive. W pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowym spotkały się SK Gaming z G2 Esports, który wygrali Ci pierwsi wynikiem 2:1 (6:16 na de_nuke, 16:5 na de_train oraz 16:3 na mapie de_dust2). W drugim z meczów 1/4 finałów naprzeciw siebie stanęły Immortals oraz Ninjas In Pyjamas. Szwedzi nie oddali rywalom z Ameryki Południowej ani jednej mapy. Na de_dust2 mieliśmy dość pewne zwycięstwo Christophera 'GeT_RiGhT' Alesunda i spółki - 16:9, a na cobblestone przewaga ta była jeszcze wyższa, niemal miażdżąca - 16:4. 

 

Oznacza to, że w półfinałach IEM Oakland zmierzą się SK Gaming vs. Astralis oraz Ninjas in Pyjamas vs. FaZe Clan. Oba starcia rozegrane zostaną już dziś wieczorem, zaś wielki finał turnieju zaplanowany został na godzinę 2:50 w nocy.

Wojciech Podgórski
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie