DH Winter: Zapowiedź drugiego dnia turnieju CS:GO

E-sport
DH Winter: Zapowiedź drugiego dnia turnieju CS:GO

Dziś wieczorem, o godzinie 18:00, polskich fanów Counter-Strike'a czekają nie lada emocje. Wszystko to za sprawą meczu pomiędzy drużynami Team Kinguin i FlipSid3 Tactics/Team Dignitas, którego stawką będzie awans do dalszego etapu turnieju DreamHack ZOWIE Open Winter 2016. Oprócz tego spotkania będziemy mogli oglądać także trzy inne, równie ciekawe starcia.

Nadszedł czas na drugi dzień zmagań turnieju Counter-Strike: Global Offensive odbywającego się w ramach wydarzenia DreamHack ZOWIE Open Winter 2016. Po tym, jak do półfinałów rozgrywek awansowali GODSENT oraz Renegades, nadszedł czas na kolejne cztery pojedynki, których stawką będzie awans. Każdy z nich rozegrany zostanie w systemie best-of-three, a więc do dwóch wygranych map. 
Z punktu widzenia polskiego fana, najciekawiej zapowiada się starcie polskiej formacji Team Kinguin, która będzie musiała stoczyć zacięty bój z zespołem, który okaże się lepszy w pojedynku FlipSid3 Tactics vs. Team Dignitas. "Polski" mecz zaplanowany został na godzinę 18:00. Emocji nie zabraknie również w spotkaniu Team Dignitas vs. FlipSid3, czy Cloud9 vs. OpTic Gaming. Ze zwycięzcą tego ostatniego pojedynku zagra o 21:00 Gambit.

 

  • 12:00 - Team Dignitas vs. FlipSid3 Tactics
  • 15:00 - Cloud9 vs. OpTic Gaming
  • 18:00 - Team Kinguin vs. Dignitas/FlipSid3
  • 21:00 - Gambit Gaming vs. Cloud9/OpTic

 

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze