Weekend z Polsatem Sport i IPLA TV (25-27 listopada)

Inne
Weekend z Polsatem Sport i IPLA TV (25-27 listopada)

Oto nasze propozycje na weekend:

Dużo sportu w weekend! Oglądaj na antenach Polsat Sport i w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!

 

 

PIĄTEK

KOSZYKÓWKA

Polska Liga Koszykówki
EnergTBV Start Lublin - Anwil Włocławek    godz. 17:50 (Polsat Sport)
komentują: Adam Romański i Rafał Juć

SIATKÓWKA
 
Plusliga
PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice godz. 20:15 (Polsat Sport)
komentują: Jerzy Mielewski i Ireneusz Mazur

 


SOBOTA

SIATKÓWKA

Plusliga
Jatrzębski Węgiel - Lotos Trefl Gdańsk godz. 14:45 (Polsat Sport)
komentują: Tomasz Swędrowski i Maciej Jarosz

Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn godz. 20:00 (Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)
komentują: Marek Magiera i Wojciech Drzyzga

PIŁKA NOŻNA

1. liga
GKS Katowice - Chrobry Głogów godz. 17:30 (Polsat Sport)
komentują: Szymon Rojek i Andrzej Iwan

Liga rosyjska
Terek - Spartak    godz. 16:00 (Polsat Sport News)
komentują: Łukasz Majchrzyk

Liga holenderska
PSV Eindhoven - ADO Den Haag godz. 22:30 (Polsat Sport Extra)
komentują: Cezary Kowalski

BOKS

Gala boksu zawodowego
Andrea Scarpa - Ohara Davies godz. 21:00 (Polsat Sport)
komentują: Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk

Gala boksu zawodowego
Wasyl Łomaczenko - Nicholas Walters godz. 4:00 (Polsat Sport)
komentują: Janusz Pindera i Maciej Miszkiń

SPORTY MOTOROWE

GP3
wyscig 1 godz. 9:25 (Polsat Sport Extra)
komentują: Andrzej Borowczyk i Krystian Sobierajski

GP2
wyscig 1 godz. 15:40 (Polsat Sport Extra)
komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski

 


NIEDZIELA

KOSZYKÓWKA

Polska Liga Koszykówki
Polfarmex Kutno - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. godz. 12:30 (Polsat Sport)
komentują: Adam Romański i Rafał Juć

SIATKÓWKA

Orlenliga
Chemik Police - BKS Profi Credit Bielsko-Biała godz. 14:45 (Polsat Sport)
komentują: Krzysztof Wanio i Ireneusz Mazur

PIŁKA NOŻNA

CAFE FUTBOL godz. 11:00 (Polsat Sport)

1. liga
Pogoń Siedlce – Zagłębie Sosnowiec godz. 17:30 (Polsat Sport)
komentują: Tomasz Włodarczyk i Wojciech Kowalczyk

Liga holenderska
sc Heerenveen - Ajax Amsterdam godz. 14:25 (Polsat Sport News)
komentują: Piotr Przybysz

Utrecht - Feyenoord godz. 16:40 (Polsat Sport News)
komentują: Cezary Kowalski

Liga ukraińska
Oleksandria - Olimpik Donieck godz. 13:00 (Polsat Sport Extra)
komentują: Szymon Rojek

BIATHLON

Puchar Świata, Ostersund, Szwecja
sztafeta mieszana godz. 15:30 (Polsat Sport Extra)
komentują: Marcin Muras i Sebastian Krystek

pojedyncza sztafeta mieszana godz. 18:10 (Polsat Sport Extra)
komentują: Marcin Muras i Sebastian Krystek

SPORTY MOTOROWE

GP3
wyscig 1 godz. 10:00 (Polsat Sport Extra)
komentują: Andrzej Borowczyk i Krystian Sobierajski

GP2
wyscig 1 godz. 11:20 (Polsat Sport Extra)
komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski

Rallycross
Argentyna godz. 21:00 (Polsat Sport Extra)
komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze