Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Przed będącym w kryzysie Zagłębiem Sosnowiec stoi trudne zadania. O pierwsze zwycięstwo od ponad miesiąca powalczy ze znakomicie spisującą się w tym sezonie Pogonią Siedlce. Transmisja meczu Pogoń Siedlce – Zagłębie Sosnowiec od 17:30 w Polsacie Sport.

Pogoń w ostatnich latach walczyła jedynie o utrzymanie w 1 lidze. W ubiegłym sezonie znalazła się szczęśliwie na ostatnim miejscu gwarantującym utrzymanie na zapleczu Ekstraklasy. Teraz ta drużyna zachwyca i zaskakująco zajmuje czwarte miejsce. Mecz z Zagłębiem będzie bezpośrednia rywalizacją o miejsce na podium. Zespół z Sosnowca jest trzeci i ma tylko punkt przewagi nad niedzielnym rywalem.

 

Z problemami, po zawirowaniach związanymi ze zmianami trenerskimi, musi mierzyć się Zagłębie. Ekipa Piotra Mandrysza w ostatnich czterech spotkaniach zdobyła zaledwie punkt… W ubiegłej kolejce przegrała aż 0:3 z będącym w strefie spadkowej GKS-em Tychy. – Przegraliśmy wysoko, trzy stałe fragmenty załatwiły sprawę. Mamy problem przy nich i to się potwierdziło – powiedział trener Zagłębia. Czy jego podopieczni poprawią grę w defensywie i w końcu zwyciężą?

 

Transmisja meczu Pogoń Siedlce – Zagłębie Sosnowiec od 17:30 w Polsacie Sport.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie