HavoK nieoczekiwanie odchodzi z Risky

E-sport
HavoK nieoczekiwanie odchodzi z Risky
lordnod.com

Skład czołowej w regionie Środkowego Wschodu drużyny Risky zadrżał w posadach. O odejściu z ekipy rodem ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich nieoczekiwanie poinformował na swoim Twitterze Love „havoK” Paras, jedyny indyjski strzelec w ekipie.

Decyzja havoKa mocno uderzyła w cały zespół, który od początku roku konsekwentnie budował swoją pozycję na scenie, osiągając na arabsko-azjatyckim podwórku coraz lepsze wyniki. Przede wszystkim graczom Risky udało się awansować na dwa azjatyckie Minory - Intel Extreme Masters Taipei oraz PGL KeSPA - na których uplasowali się na 5-6. pozycjach. Ponad tydzień temu uzyskali również możliwość udziału w zamkniętych kwalifikacjach do DreamHack Masters Las Vegas. Przebrnięcie przez eliminacje i wyjazd do Stanów Zjednoczonych mogły na nowo zdefiniować ich karierę graczy. Bez najlepszego zawodnika formacji będzie to jednak zdecydowanie trudniejsze.

Przyczyny odejścia Parasa okazały się być bardzo prozaiczne. Jak pisze w oświadczeniu, nie będzie szukał nowej organizacji. Odchodząc z Risky, postanowił zrezygnować z aktywnej gry w Counter-Strike’a: Global Offensive. Powodem stały się sprawy osobiste:

 

- Pracuję na pełny etat od 8:00 do 18:00. Do domu wracam o 19:00, rozpoczynając codzienną rutynę związaną z siłownią itp., a następnie siadam do CS-a. Ciężko mi to połączyć, przez co spada mi motywacja, a zmęczenie wprawia mnie w okropny humor – mówi Love, podkreślając, że relacje między kolegami były znakomite: - Mimo że wszyscy w zespole traktują mnie jak rodzina, czułem, że ciągnę ja w dół, nie mogąc regularnie trenować i wyjeżdżać na turnieje.

 

 

Aktualny skład Risky:

 

  • Obaid „breAker” Al-Muhairi
  • Khalid „KarriBob” Al-Junaibi
  • Mohammed „k1tkat” Al-Nuaimi
  • Saeed „Osman” Al-Mharmi
  • Abdullah „t0ks” Al-Ghafari

 

Miejsce Parasa wypełni Saeed „Osman” Al-Mharmi, dotychczasowy trener drużyny.

Szymon Groenke
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie