Prezydent RP Andrzej Duda objął honorowy patronat nad mistrzostwami Europy w siatkówce

Siatkówka
Prezydent RP Andrzej Duda objął honorowy patronat nad mistrzostwami Europy w siatkówce
fot. PAP

Kancelaria Prezydenta RP Andrzeja Dudy przesłała na ręce Prezesa PZPS Jacka Kasprzyka list z informacją o objęciu przez Głowę Państwa Honorowego Patronatu nad CEV Mistrzostwami Europy w piłce siatkowej mężczyzn – Eurovolley Poland 2017.

Warszawa, 29 listopada 2016 roku

 

Szanowny Panie Prezesie!

 

W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy dziękuję za zaproszenie do objęcia honorowego patronatu nad Mistrzostwami Europy w piłce siatkowej mężczyzn – Eurovolley Poland 2017, które odbędą się w dniach 25 sierpnia – 3 września 2017 roku w Katowicach, Gdańsku, Krakowie i Szczecinie.

 

Mam przyjemność poinformować Pana Prezesa, że Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej przychylił się do Państwa Prośby i wyraził zgodę na przyjęcie honorowego patronatu nad Mistrzostwami – międzynarodowym wydarzeniem z udziałem najlepszych drużyn z Europy. Pan Prezydent wyraża jednocześnie przekonanie, że organizowany w naszym kraju tak prestiżowy turniej siatkarski przyniesie polskiej drużynie trofea w rywalizacji europejskiej, a towarzyszące zainteresowanie mediów i kibiców staną się znakomitą okazją do promocji Polski i czterech miast – gospodarzy.

 

Życzę Panie Prezesie sukcesu organizacyjnego, sportowych emocji i zadowolenia z osiągnięć polskiej reprezentacji.

 

Z wyrazami szacunku

 

Andrzej Dera - Sekretarz Stanu

Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

RM, pzps.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze