Brazylijsko-duński pojedynek zakończył się wynikiem 2:1 dla Gabriela 'FaLLeN' Toledo i spółki, którzy na pierwszej mapie de_dust2 wygrali aż 16:6, by na kolejnej de_mirage przegrać aż 16:4. Rozstrzygająca lokacja de_cobblestone przyniosła nam jednak triumf Canarinhos, którzy byli tylko nieco lepsi od przeciwników (16:14). Tym samym to właśnie SK Gaming awansowało do półfinału zawodów. 

 

W drugim ćwierćfinałowym pojedynku zmierzyli się legendarni Ninjas in Pyjamas z Astralis. Bitwa o awans rozpoczęła się od de_cobblestone, gdzie trzema punktami zwyciężyli Christopher 'GeT_RiGhT' Alesund i spółka. Na kolejnej lokacji, de_train, byliśmy świadkami niesamowitego pogromu 16:2 w wykonaniu Astralis. Rzostrzygnięcie nastąpiło na de_overpass, gdzie padł rezultat 16:10 dla duńczyków.

 

Tymczasem dziś wieczorem polscy fani Counter-Strike: Global Offensive z zapartym tchem śledzić będą poczynania Virtus.pro, którym przyjdzie zmierzyć się z FaZe Clan. Mecz ten zaplanowany został na godzinę 22:30. Co więcej, poprzedzi go zaplanowane na godzinę 20:00 spotkanie, w którym OpTic Gaming stanie oko w oko z Mousesports.

 

  • 20:00 - OpTic vs. Mousesports
  • 22:30 - Virtus.pro vs. FaZe Clan