45-letnia legenda pięściarstwa: Nawet teraz znokautowałbym McGregora (WIDEO)

Sporty walki
45-letnia legenda pięściarstwa: Nawet teraz znokautowałbym McGregora (WIDEO)
fot. Youtube

Shane Mosley (49-10-1, 41 KO), były mistrz świata trzech kategorii wagowych, w wywiadzie dla TMZ stwierdził, że nawet teraz, w wieku 45 lat na zasadach pięściarskich pokonałby mistrza UFC Conora McGregora (21-3, 18 KO, 1 SUB). - Nie wiem jak by to wyglądało w walce na zasadach MMA, ale w boksie, to absolutnie.

Conor McGregor od dawna liczy na wielki skok na kasę i walkę z pięściarskim mistrzem Floydem Mayweatherem Jr (49-0, 26 KO). Do pojedynku jest zdecydowanie dalej niż bliżej i raczej pozostanie w sferze marzeń kibiców sportów walki, ale pięściarzy zawodowych chętnych na znokautowanie Irlandczyka jest znacznie więcej. Głos w tej sprawie zabrał były mistrz świata Shane Mosley.

- W walce pięściarskiej znokautowałbym McGregora. Nie wiem jak wyglądałoby to na zasadach MMA, ale w boksie na pewno. Zachowałem szybkość i siłę ciosu, więc uważam, że tak by się stało. Mam nadzieję, że McGregora przekona się, że w boksie jest zupełnie inaczej niż w MMA - powiedział Mosley w wywiadzie dla TMZ Sports.

O rezultacie walki pewnie nie przekonamy się nigdy, ale jednego możemy być pewni. Jeśli "wypłata by się zgadzała" to na pewno McGregor zgodziłby się również na walkę z Mosleyem...

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze