Flaxxish zagra w GIANTS

E-sport
Flaxxish zagra w GIANTS

Drugiego zakontraktowanego na wiosenny split zawodnika przedstawiła nam hiszpańska organizacja GIANTS. W nadchodzącej edycji zmagań na górnej alei zespołu zobaczymy Szweda Olofa „Flaxxish” Medina.

Przypomnijmy, że nie tak dawno formacja ogłosiła, że skład na nowy split będzie budowany wokół dotychczasowego midlanera Na „NighT” Gun-woo. I rzeczywiście - do tej pory Koreańczyk był jedynym zakontraktowanym i ogłoszonym przez ekipę członkiem drużyny. Dopiero teraz dołączył do niego drugi zawodnik, którym okazał się Flaxxish - były gracz takich zespołów jak Meloncats, EURONICS Gaming, against All authorities czy Nova eSports. Ostatnio 20-latek reprezentował barwy najlepszej drużyny hiszpańskiego LVP - ASUS ROG Army. Toplaner jest prawdziwym obieżyświatem – do tej pory grał we Francji, w Niemczech, w Hiszpanii, był blisko zakwalifikowania się do EU Challenger Series, występował w NA Challenger Series czy był rezerwowym w NA LCS. Flaxxishowi często zarzuca się bycie jednym z najbardziej toksycznych graczy, jakich można spotkać w kolejce solowej, choć jednocześnie nie sposób odmówić mu ponadprzeciętnych umiejętności – nie tak dawno uważany był za jednego z najlepszych europejskich toplanerów spoza LCS.

 

„Jestem podekscytowany szansą gry w LCS, jaką dało mi GIANTS. Dam z siebie wszystko, by prezentować się dobrze, zarówno dla drużyny, jak i dla fanów, i udowodnić, że jestem cennym graczem dla tego zespołu. Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy mnie wspierali oraz dla każdego fana i sponsora GIANTS” – powiedział Flaxxish po podpisaniu kontraktu.

 

Tymczasem już niedługo poznamy pełny skład GIANTS. Organizacja musi pośpieszyć się z negocjacjami i z ogłaszaniem zawodników, bo okazało się, że już 16-18 grudnia wystąpi w turnieju Intel Extreme Masters w koreańskim Gyeonggi. Jednocześnie poznaliśmy też dwóch pozostałych uczestników, którzy do tej pory pozostawali zagadką – zostały nimi amerykańskie Immortals oraz tajwański J Team. Natomiast ROX Tigers, które nie zdąży skompletować składu, zostanie zastąpione przez Samsung Galaxy. Ponadto w zawodach udział wezmą: chińskie Royal Never Give Up, koreańskie Kongdoo Monster, tureckie Dark Passage oraz rosyjski Vega Squadron. Zwycięzcę zmagań zobaczymy 25-26 lutego w Katowicach.

Rafał Fiodorow

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze