Immortals dokonują roszad w składzie

E-sport
Immortals dokonują roszad w składzie

Na przestrzeni ostatnich kilku dni mogliśmy dowiedzieć się o całej gamie roszad w składzie amerykańskiego zespołu. Nie jest to nic dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, iż aż trzech kluczowych zawodników opuściło drużynę, a do tego grona dołączył oficjalnie także Jason "WildTurtle" Tran.

Od początku występów w NA LCS 2016 IMT zajmowało czołowe miejsca w sezonie zasadniczym, a na koniec obu splitów uzyskało dwukrotnie trzecią lokatę w play-offach. Mimo tak dobrych wyników, nie udało im się jednak uzyskać slotu na Mistrzostwa Świata sezonu szóstego, przegrywając w finale turnieju kwalifikacyjnego z Cloud9 1-3. Podczas okresu transferowego gracze Immortals byli rozchwytywani na wszystkie strony, przez co aż czterech z nich opuściło zespół - Adrian "Adrian" Ma przeszedł do Phoenix1, Kim "Reignover" Ui-jin przyjął ofertę Team Liquid, Heo "Huni" Seung-hoon został toplanerem SK Telecom T1, a wspomniany wcześniej WildTurtle nie podał jeszcze oficjalnie swoich planów na przyszłość, lecz prawdopodobne jest, iż będzie on występować w barwach Team SoloMid.

 

Z powodu tak licznych wakatów w składzie organizacja bardzo ciężko pracowała nad pozyskaniem nowych zawodników. Do informacji publicznej dotarły informacje, że w rozmowach brali udział między innymi dwaj mistrzowie świata Bae "Bengi" Seong-ung oraz Lee "Duke" Ho-Seong czy choćby poszkodowani w wyniku niedawnych żartów na twitterze Lee "Piccaboo" Jong-Beom i Kang "GorillA" Beom-hyeon. Najprawdopodobniej jednak żaden z wymienionych graczy nie przyjął oferty, bowiem od ostatnich kilku dni stopniowo ujawniany jest oficjalny skład drużyny, w którym jak dotąd nie ma wzmianki o którymkolwiek z nich.

 

Ostatni z zawodników, który pozostał w IMT, czyli Eugene "Pobelter" Park, przedłużył swój kontrakt na kolejne dwa lata, a do niego na pozycji junglera dołączy były zawodnik Team Liquid Joshua "Dardoch" Hartnett. Na czas Intel Extreme Masters Gyeonggi na górnej alei występować będzie gracz koreańskiego Longzhu Gaming Lee "Flame" Ho-jong, a na pozycji ADC Chińczyk Li Yu "Massacre" Sun, grający na co dzień w barwach Dream Team z amerykańskiego Challenger Series i jest wysoce prawdopodobne, że po tej imprezie pozostaną oni w zespole. Nadal jednak nie wiadomo, kto uzupełni roster Immortals jako wspierający.

Kamil Adamczyk
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie