WildTurtle wraca do TSM

E-sport
WildTurtle wraca do TSM

Co prawda w dniach 19-20 listopada Kanadyjczyk zagrał z Team SoloMid na Intel Extreme Masters w nowozelandzkim Oakland, ale do tej pory organizacja utrzymywała, że było to tylko tymczasowe zastępstwo. Teraz wiadomość o powrocie do drużyny strzelca Jasona „WildTurtle” Trana została oficjalnie potwierdzona przez zespół.

TSM poszukiwał strzelca po tym, jak okazało się, że w wiosennym splicie zespół nie będzie mógł skorzystać z usług Yilanga „Doublelift” Penga, który zdecydował się zrobić sobie trwającą pół roku przerwę od profesjonalnego grania. Ostatecznie drużyna zdecydowała się na sprawdzone rozwiązanie i sięgnęła po WildTurtle’a, który do tej pory pozostawał bez drużyny po tym, jak po sezonie zakończył współpracę z ekipą Immortals. Pochodzący z Kanady zawodnik w latach 2013-2015 pełnił już rolę strzelca w Team SoloMid. W tym czasie 21-latek trzykrotnie sięgał po zwycięstwo w NA LCS, a dwukrotnie zajmował drugą pozycję. Razem z TSM udało mu się także zwyciężyć w finale Intel Extreme Masters 2015 w Katowicach.  Teraz, po dość niestabilnym roku w barwach Immortals, WildTurtle zdecydował się wrócić do swojej poprzedniej ekipy. Co ciekawe, z obecnego składu wspólne występy z WildTurtle’em pamięta tylko midlaner Soren „Bjergsen” Bjerg.

 

Nadal nie wiadomo jak formacja uformuje skład po powrocie dotychczasowego strzelca, Doublelifta, ale wpływ na decyzję z pewnością będzie miała postawa drużyny z WildTurtle’em w składzie. Dotychczasowa forma nie napawa jednak optymizmem, bowiem pierwszy występ TSM w nowym sezonie nie wypadł najlepiej. Zmagania na IEM w Oakland ekipa zakończyła już w półfinale, w swoim pierwszym meczu turnieju przegrywając 1-2 z późniejszymi triumfatorami, Unicorns of Love.

 

Obecny skład Team SoloMid:

 

  • (TOP) Kevin „Hauntzer” Yarnell
  • (JNG) Dennis „Svenskeren” Johnsen
  • (MID) Soren „Bjergsen” Bjerg
  • (ADC) Jason „WildTurtle” Tran
  • (SUPP) Vincent „Biofrost” Wang
Rafał Fiodorow
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie