Zbigniew Boniek gościem Cafe Futbol

Piłka nożna
Zbigniew Boniek gościem Cafe Futbol
fot.Cyfrasport

Gościem niedzielnego Cafe Futbol będzie Zbigniew Boniek! Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej zostanie przepytany przez Romana Kołtonia. Wy również możecie wziąć udział w programie. Zapraszamy do zadawania pytań w komentarzach!

Rok 2016, który niebawem dobiegnie końca był bardzo udany dla polskiej piłki nożnej. Znakomite mecze w wykonaniu reprezentacji Polski, która dotarła do ćwierćfinału Euro 2016 oraz awans Legii Warszawa do fazy grupowej Ligi Mistrzów złotymi zgłoskami zapisały się w historii naszej piłki.

 

Wizytę w Cafe Futbol prezes Boniek złoży w bardzo ważnym momencie, ponieważ jest to idealna chwila na to, aby najważniejszy człowiek w polskiej piłce podsumował 2016 rok. Nasz wyjątkowy gość wnikliwie opowie, także o szkoleniu młodzieży oraz o oczekiwaniach i celach na drugą kadencję swojej prezesury. Zabraknąć nie może również dyskusji na temat przyszłorocznych mistrzostw Europy U-21, które rozgrywane będą w naszym kraju.

 

Zachęcamy do zadawania pytań prezesowi Bońkowi w komentarzach. Najciekawsze z nich redaktor Kołtoń przytoczy w Dogrywce Cafe Futbol.

 

Prowadzący: Roman Kołtoń

 

Gość specjalny: Zbigniew Boniek

 

Eksperci: Wojciech Kowalczyk i Tomasz Łapiński

 

Czekamy na Wasze pytania! Cafe Futbol w niedzielę o 11:00 w Polsacie Sport, a o 12:25 Dogrywka Cafe Futbol tylko na portalu Polsatsport.pl.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze