iNETKOX za burtą eliminacji do DreamHack Masters

Inne
iNETKOX za burtą eliminacji do DreamHack Masters

Kolejny Polski zespół odpadł z eliminacji do DreamHack Masters Las Vegas. Tym razem drużyna iNETOX uległa w czwartej rundzie rozgrywek ekipie z HellRaisers.

Dla iNETKOXÓW początek udziału w eliminacjach do DreamHack Masters Las Vegas rozpoczął się po ich myśli - trzy, dość łatwe spotkania, które nasi rodacy pewnie zwyciężyli. W czwartej rundzie kwalifikacji Polacy trafili na bardzo trudnego przeciwnika, bowiem musieli zmierzyć się z jednym z faworytów, drużyną HellRaisers. Ku zaskoczeniu wszystkich oglądających ekipa iNETKOX radziła sobie bardzo dobrze. Niestety w decydujących momentach zawodnicy z Polski nie potrafili dobrze wykorzystać przewagi w czasie trwania rundy, czy też dobrze obronić bombsitu i ostatecznie przegrali mecz wynikiem 16:9 (mapa de_cobblestone) i tym samym stracili szansę na dalszy udział w kwalifikacjach.

Aktualnie już tylko jeden zespół z Polski walczy o udział w turnieju - drużyna Sferis PRIDE, która przed momentem wygrała swój piąty mecz z kolei i są coraz bliżej awansu.

Wyniki iNETKOX (fullspeed, Maarkoos, snatchie, phr, TOAO):

  • RuSh3D 7:16 iNETKOX
  • Alpha. 11:16 iNETKOX
  • O2M 1:16 iNETKOX
  • HellRaisers 16:9 iNETKOX
Arkadiusz Gorączko

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze