Niszczycielska wojna w ringu! Whyte pokonał Chisorę po świetnej walce

Sporty walki

To była najlepsza reklama wagi ciężkiej! Dereck Chisora (26-7, 18 KO) i Dillian Whyte (20-1, 15 KO) stoczyli prawdziwą ringową wojnę. Wojnę przez duże "W"! Obaj wkładali niesamowitą siłę w swoje ciosy, jednak mimo tego żaden nie posłał rywala na deski. Ostatecznie, górą był Whyte, wygrywając na punkty (115:113, 115:114 i 114:115).

O tym, że będzie gorąco, było wiadomo od dawna. Miesiąc temu niewiele brakowało, by Chisora i Whyte pobili się w studiu telewizyjnym. Jeśli ktoś myślał, że to koniec, to grubo się mylił! Podczas ostatniej konferencji prasowej Chisora nie wytrzymał i rzucił w swojego rywala stołem!

 

Pierwsze cztery rundy tego pojedynku były ciszą przed burzą. Kiedy przyszedł czas na piątą, obaj Brytyjczycy włączyli piąty bieg! Kibice byli świadkami niesamowitych wymian. Wielu pięściarzy skończyłoby znokautowanych, gdyby przyjęło chociaż jeden tak mocny cios. Chisora i Whyte nic sobie z tego nie robili.

 

Brytyjczycy tak się rozkręcili, że w ósmej rundzie wymienili nawet kilka piekielnie mocnych ciosów po gongu! Chociaż było widać po nich zmęczenie, to żaden nie odpuszczał...

 

W ostatnim akcie tego widowiska Chisora wylądował na deskach, jednak nie było mowy o nokdaunie. Po prostu się poślizgnął. Ostatecznie, sędziowie wskazali jako zwycięzcę Whyte'a. Pomimo tego, także Chisora może chodzić z podniesionym czołem!

 

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie