AGO, Team Rebels i Out of Mind grają dalej

E-sport
AGO, Team Rebels i Out of Mind grają dalej

Z wczorajszych spotkań drugiej rundy kwalifikacji z serwera EUW zwycięsko wyszły trzy polskie formacje – AGO Gaming, Team Rebels oraz Out of Mind. Niestety dwie inne drużyny z naszego kraju musiały uznać wyższość swoich rywali. Tymczasem już dzisiaj w eliminacyjnym turnieju EUNE debiutuje Team Kinguin!

Rywalizacja na EUW trwa już od dwóch dni, ale większość zespołów rozpoczęło zmagania dopiero wczoraj. W pierwszej rundzie mogliśmy zobaczyć tylko dwie polskie drużyny, które dodatkowo mierzyły się w bezpośrednim pojedynku. Do meczu pomiędzy AGO Gaming a HASHASHINS ostatecznie nie poszło, a walkower doprowadził do łatwego awansu tej pierwszej ekipy. Podobna sytuacja spotkała w drugiej rundzie formację Out of Mind, która nie musiała nawet pokazywać się na Polach Sprawiedliwości, by zrobić kolejny kroczek na drodze do Challenger Series. Swoje mecze natomiast musiały rozegrać drużyny AGO Gaming i Team Rebels. W ich poczynaniach nie zabrakło błędów, ale obydwie ekipy dość pewnie zameldowały się w kolejnej rundzie, pokonując odpowiednio myRevenge e.V. Hungary oraz Other People. W swoich pojedynkach poległy natomiast niestety Nothing To Lose, które zaprezentowało się poniżej oczekiwań i musiało uznać wyższość mCon Logitech G, oraz Świdrujące Tygrysy, które nie postawiły zbyt twardych warunków faworytom całego turnieju – Late Game Kings, czyli drugiej drużynie organizacji Fnatic.

 

Już dzisiaj o godzinie 19 obejrzymy kolejne starcia na EUW – AGO Gaming zmierzy się z NeverBack Gaming, natomiast Team Rebels stanie naprzeciwko Ecorp Glorious. Obydwie formacje muszą jednak zaprezentować wyższy poziom niż w swoich poprzednich spotkaniach. Niemniej każdą z tych ekip z pewnością stać na pokonanie rywali. Jednocześnie Out of Mind, którego postawa nadal jest zagadką, podejmie Team AlienTech. 

 

Jednocześnie, także o 19, rusza analogiczny turniej dla serwera EUNE, w którym startuje Team Kinguin. Najlepsza polska drużyna swoją przygodę rozpocznie od spotkania z rodakami z Super Drużyny. W pozostałych meczach Polaków Infinite eSports postara się wyeliminować One Piece eSports, DgPx.Infernal spotka się z czeskim Fraternitas, Yolo a co mi tam podejmie Fury Gaming EU, a  Optimistic Players zmierzą się w bratobójczym pojedynku z DgPx.Mountain.

Rafał Fiodorow

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze