Ohq dołącza do Snake

E-sport
Ohq dołącza do Snake

Koreański strzelec Oh „Ohq” Gyu-min, który ostatni rok spędził w Ameryce, zdecydował się zasilić szeregi występującego w chińskim LPL zespołu Snake Esports. Ostatnio Ohq reprezentował barwy występującej w NA LCS formacji NRG eSports, ale ta nie utrzymała się w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Jeszcze nie tak dawno strzelec uchodził za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników na swojej pozycji w LCK, a wspaniałymi występami w Xenics Storm, Najin Black Sword oraz Najin em-Fire podbił serca koreańskich kibiców. Niestety niezbyt udane decyzje sprawiły, że gwiazda zawodnika mocno przygasła. Fatalnym rozwiązaniem okazała się przeprowadzka do Ameryki, gdzie Ohq występował kolejno w Team Dragon Knights, Renegades i NRG eSports. W żadnym z tych zespołów jednak nie zachwycił. Remedium na dotychczasowe kłopoty ma być zmiana otoczenia i wyjazd do Chin, a Snake wydaje się stosunkowo dobrym wyborem dla gracza, który chce się odbudować.

 

Chiński zespół, który jako beniaminek potrafił zawalczyć o najwyższe trofea, w ostatnim sezonie ustabilizował się jako drużyna środka tabeli chińskiego LPL. Snake zajęło bowiem miejsce 5-6 zarówno w play-offach wiosennego splitu, jak i w decydującej fazie letniej edycji rozgrywek. W tym zespole Ohq spotka dwóch rodaków – midlanera Park „TANK” Dan-wona oraz wspierającego Kwak „Ella” Na-hoona, ale przybycie strzelca, w myśl przepisów obowiązujących w LPL, prawdopodobnie oznacza koniec szans Elli na występy w drużynie. Sam Ohq tymczasem będzie rywalizował o miejsce w składzie z Chińczykiem Yang „kRYST4L” Fanem oraz Tan „Martin” Qi, przy czym to ten ostatni wydaje się bardziej realnym zagrożeniem dla utalentowanego Koreańczyka. 

Rafał Fiodorow

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze