Cloud9 z zaproszeniem na DH Masters Las Vegas

E-sport
Cloud9 z zaproszeniem na DH Masters Las Vegas

Poznaliśmy kolejną drużynę bezpośrednio zaproszoną na rozgrywki spod szyldu DreamHack Maseters, które odbędą się w Las Vegas. Mowa o Amerykanach z Cloud9.

To już druga inwitacja do stolicy światowego hazardu, o której dowiedzieliśmy się na przestrzeni kilku ostatnich dni. W środę e-sportową społeczność obiegła przecież informacja o tym, że w USA zobaczymy także polskie Virtus.pro. Tym samym organizatorom zmagań pozostało do rozdania jeszcze sześć bezpośrednich zaproszeń. O tym, jakie zespoły zostaną przez nich wyróżnione, dowiemy się na przestrzeni kolejnych tygodni.

 

Udział w imprezie zagwarantowali sobie również Chińczycy z TyLoo. Dzięki wygranym eliminacjom będą prawdopodobnie jedynym reprezentantem Azji. O awans w regionalnych kwalifikacjach walczy ponadto kolejna polska sekcja: Sferis PRIDE. Gracze Cloud9 na bezpośrednią promocję zapracowali sobie, zwyciężając m.in. finały czwartego sezonu ESL Pro Series w Sao Paulo. Aktualnie Amerykanie rywalizują w kwalifikacjach do Majora organizowanego przez ELEAGUE.

 

DreamHack Masters Las Vegas odbędzie się 15-19 lutego 2017 roku. W puli nagród ulokowano $450,000. Powalczy o nie szesnaście sekcji z całego świata.

Szymon Groenke
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie