Marcin Dorna gościem Cafe Futbol! Czekamy na pytania

Piłka nożna
Marcin Dorna gościem Cafe Futbol! Czekamy na pytania
fot. Cyfrasport

Selekcjoner reprezentacji U-21 Marcin Dorna będzie gościem niedzielnego wydania Cafe Futbol. Głównym tematem rozmów będą oczywiście przyszłoroczne mistrzostwa Europy U-21, które odbędą się w Polsce.

Przygotowująca się do przyszłorocznych mistrzostw Europy reprezentacja U-21 ma za sobą bardzo udany rok. Mimo, że kadra trenera Dorny rozgrywała wyłącznie mecze towarzyskie, to ich rezultaty są przekonywujące. Na sześć rozegranych w 2016 roku spotkań, aż pięć kończyło się zwycięstwem biało-czerwonych. Dodatkowo bardzo ważna z psychologicznego punktu wydaje się wygrana z Niemcami.

 

Marcin Dorna stworzył drużynę solidną, ale nadal pozostało kilka mankamentów, które należy poprawić, gdyż Euro w Polsce już za nieco ponad pół roku. Warto również podkreślić, iż selekcjoner będzie mógł skorzystać z zawodników pierwszej reprezentacji takich jak Arkadiusz Milik czy Piotr Zieliński.

 

O kadrze U-21, mistrzostwach Europy i wielu innych kwestiach będą rozmawiali goście Cafe Futbol, które poprowadzi Mateusz Borek. W roli ekspertów wystąpią świetnie znający tę tematykę Cezary Kowalski oraz Wojciech Kowalczyk. Zachęcamy też do zadawania pytań!

 

Cafe Futbol już w niedzielę o godzinie 11.00. O 12.25 zapraszamy na dogrywkę w portalu Polsatsport.pl.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie