PILNE: Polacy zawodnikami Virtus.pro przez kolejne cztery lata!

E-sport
PILNE: Polacy zawodnikami Virtus.pro przez kolejne cztery lata!

Najlepsza polska drużyna Counter-Strike: Global Offensive przedłużyła swe kontrakty z reprezentowaną przez nią od 2014 roku organizacją Virtus.pro. Nowe umowy będą obowiązywały przez kolejne cztery lata. Informacja ta została oficjalnie potwierdzona przez rosyjską organizację za pośrednictwem kanałów social media.

To już pewne! Legendarna polska drużyna Counter-Strike: Global Offensive doszła do porozumienia z Virtus.pro i przedłużyła swe kontrakty na kolejne cztery lata. Złota Piątka reprezentuje barwy rosyjskiej organizacji od 2014 roku, odnosząc pod jej banderą szereg sukcesów. Dla polskich fanów najbardziej pamiętanym osiągnięciem był triumf Filipa 'NEO' Kubskiego i spółki podczas turnieju EMS One, które były częścią wydarzenia Światowych Finałów Intel Extreme Masters 2014 w Katowicach. Według samej organizacji nowe warunki współpracy pomiędzy zawodnikami i Virtus.pro mają wręcz historyczny charakter.

Całą sprawę skomentował między innymi sam dyrektor generalny Virtus.pro - Roman Dvoryankin:

Z radością możemy poinformować oficjalnie, że przez kolejne cztery lata naszą organizację w dalszym ciągu reprezentować będzie najlepsza drużyna świata. Mamy wszyscy świadomość tego, że przed nami wiele ciężkiej pracy, ale również cudownych momentów. Jesteśmy wdzięczni zawodnikom za niezwykły profesjonalizm, jaki cechował ich w trakcie naszych negocjacji. Nie od razu udało nam się dojść do porozumienia, lecz ostatecznie osiągnęliśmy konsensus. Uważamy, że jest to bardzo ważne wydarzenie w kontekście profesjonalizacji sportu elektronicznego.  

 

 

 

 

 Nasi zawodnicy spotkali się z przedstawicielami Virtus.pro w zeszły czwartek, a sporządzone dokumenty podpisano w sobotę. Oficjalnie wiadomo również, że w składzie polskiej formacji nie dojdzie do żadnych zmian. W dalszym ciągu funkcję trenera naszych rodaków będzie sprawował Jakub 'kubeNGurczyński.Skład Virtus.pro prezentuje się następująco:

  • Wiktor „TaZ” Wojtas
  • Filip „NEO” Kubski
  • Janusz „Snax” Pogorzelski
  • Jarosław „pasha” Jarząbkowski
  • Paweł „byali” Bieliński
  • Jakub „kuben” Gurczyński – trener
Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze