Zawodnicy PSG: Krychowiak jest słaby…

Piłka nożna
Zawodnicy PSG: Krychowiak jest słaby…
fot. PAP/ EPA

Transfer do PSG dla Grzegorza Krychowiaka ze strony sportowej na pewno nie był strzałem w dziesiątkę. Paryżanie są w fatalnej formie. Odbija się to na atmosferze. Dziennik "L'Equipe" zdradził, że niektórzy zawodnicy mówią, że Grzegorz Krychowiak jest słaby technicznie i ma problemy w operowaniu piłką…

PSG znajduje się w kryzysie. Nie ma co do tego wątpliwości. Wskazują na to liczby. W ostatnich trzech ligowych meczach mistrzowie Francji zdobyli zaledwie punkt. Dodatkowo w Lidze Mistrzów jedynie szczęśliwie zremisowali z Łudogorcem Razgrad. Dominatorom ostatnich sezonów Ligue 1 taka passa nie przystoi.

 

Problemy ma również Krychowiak, który od początku nie może ugruntować swojej pozycji w zespole. Nie dość, że w tym sezonie nie gra regularnie, to zbyt często przytrafiają mu się słabe występy. Dlaczego reprezentant Polski nie może przebić się do podstawowego składu PSG? To pytanie nurtuje kibiców.

 

Odpowiedź na nie w dużej mierze podał francuski dziennik "L'Equipe", który zwraca uwagę na fatalną dyspozycję drużyny i odnosi się również do sytuacji Polaka. Dowiadujemy się, że niektórzy zawodnicy PSG twierdzą, że Krychowiak jest słaby technicznie i ma problemy z operowaniem piłką.

 

Takie wypowiedzi z jednej strony pokazują mankamenty Polaka, a z drugiej zwracają uwagę, że w szatni mistrzów Francji jest napięta atmosfera i nawarstwiające się słabe wyniki niesamowicie irytują piłkarzy.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie