Manchester United znowu rozbije bank? 100 mln euro na stole

Piłka nożna
Manchester United znowu rozbije bank? 100 mln euro na stole
fot. PAP

Kolejne 100 milionów euro w grze, i znowu za Francuza? Jeden zawodnik wart takich pieniędzy, to jak widać w Manchesterze za mało. Tym razem "Czerwone Diabły" zaniteresowane są Antoine'em Griezmannem. Podobno na transfer nalega sam Jose Mourinho.

Obok portugalskiego szkoleniowca, to właśnie Paul Pogba nalega na zakup Griezmanna. Piłkarz Atletico Madryt przedłużył kontrakt w czerwcu, a w umowie pojawiła się klauzula odstępnego wynosząca około 100 milionów euro. Wiadomo jednak, że "Czerwone Diabły" znane są z podobnych transferów, czego świetnym przykładem jest sam Pogba.

 

Na zakup Griezmanna nalega podobno sam Mourinho, który zamierza pożegnać się z Wayne'em Rooneyem. Co ciekawe sam zainteresowany powiedział niedawno, że wyklucza przenosiny do takich klubów jak Real Madryt, Paris Saint-Germain czy FC Barcelona. Na dodatek przyznał, że Premier League to ciekawy kierunek. Żeby tego było mało Francuz posunął się o krok dalej i wyraził chęć gry w MLS.

 

Griezmann w minionym roku doszedł do finału Ligi Mistrzów i mistrzostw Europy. Dodatkowo na francuskim turnieju został królem strzelców.     

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze