Znamy nowy skład Origen

E-sport
Znamy nowy skład Origen

Po wyjątkowo nieudanym dla zespołu letnim splicie, spowodowanym utratą dwóch najsilniejszych zawodników, którymi byli Jesper "Zven" Svenningsen oraz Alfonso "Mithy" Rodriguez, drużynę postanowili opuścić wszyscy członkowie, przez co nowy skład musiał być zbudowany zupełnie od zera.

Graczem na górnej alei ma być Max "Satorius" Gunther, którego wcześniej mieliśmy okazję zobaczyć na scenie we francuskich organizacjach, takich jak Epsilon eSports, Ex-Melty eSports Club czy Team LDLC, które będzie niedługo walczyć o miejsce w nadchodzącym splicie Challenger Series.

 

Kim "Wisdom" Tae-Wan ma w zespole pełnić funkcję junglera. Jeszcze rok temu był on członkiem koreańskiego Incredible Miracle czy choćby KOO Tigers, z którym wystąpił na finałowej scenie Mistrzostw Świata sezonu piątego, lecz wówczas wraz z sojusznikami musiał uznać wyższość SK Telecom T1. W sezonie 2016 miał krótki epizod w Giants Gaming, a przez ostatnie kilka miesięcy walczył pod banderą Misfits.

 

Środkową aleję wypełnić ma kolejny Koreańczyk - Sun "Mickey" Yong-min, którego wcześniej mogliśmy oglądać w barwach Rebels Anarchy czy afreeca Freecs. Mimo tego, że z żadną z tych drużyn nie osiągnął większych sukcesów, to jednak aFs mogło pochwalić się dość dobrymi wynikami, osiągając piąte miejsce w każdym splicie zasadniczym oraz play-offach, w których uczestniczyło.

 

Na pozycji marksmana występować ma weteran sceny europejskiej Erik "Tabzz" van Helvert, który swoje imię wyrobił już na przełomie sezonu trzeciego i czwartego, kiedy to był członkiem najpierw Lemondogs, a później Alliance, które z czasem przemianowało się na Elements. Po wyjątkowo rozczarowujących występach EL postanowił nieco odpocząć i skupił się na scenie Challenger Series, najpierw pod szyldem Renegades: Banditos, a później Millenium, z chwilową przerwą na występy w Team ROCCAT.

 

Największą niewiadomą wydaje się być support Aleksi "Hiiva" Kaikkonen, który przez całą swoją karierę, podobnie jak Satorius, nie opuścił kręgu Challenger Series i występował w takich zespołach, jak choćby Gamers2, Denial eSports EU, Renegades: Banditos czy choćby także Millenium.

 

 

Skład Origen na nadchodzący sezon prezentuje się następująco:

 

  • Top - Max "Satorius" Gunther
  • Jungle - Kim "Wisdom" Tae-Wan
  • Mid - Sun "Mickey" Yong-min
  • ADC - Erik "Tabzz" van Helvert
  • Support - Aleksi "Hiiva" Kaikkonen
Kamil Adamczyk

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze