Graczem na górnej alei ma być Max "Satorius" Gunther, którego wcześniej mieliśmy okazję zobaczyć na scenie we francuskich organizacjach, takich jak Epsilon eSports, Ex-Melty eSports Club czy Team LDLC, które będzie niedługo walczyć o miejsce w nadchodzącym splicie Challenger Series.

 

Kim "Wisdom" Tae-Wan ma w zespole pełnić funkcję junglera. Jeszcze rok temu był on członkiem koreańskiego Incredible Miracle czy choćby KOO Tigers, z którym wystąpił na finałowej scenie Mistrzostw Świata sezonu piątego, lecz wówczas wraz z sojusznikami musiał uznać wyższość SK Telecom T1. W sezonie 2016 miał krótki epizod w Giants Gaming, a przez ostatnie kilka miesięcy walczył pod banderą Misfits.

 

Środkową aleję wypełnić ma kolejny Koreańczyk - Sun "Mickey" Yong-min, którego wcześniej mogliśmy oglądać w barwach Rebels Anarchy czy afreeca Freecs. Mimo tego, że z żadną z tych drużyn nie osiągnął większych sukcesów, to jednak aFs mogło pochwalić się dość dobrymi wynikami, osiągając piąte miejsce w każdym splicie zasadniczym oraz play-offach, w których uczestniczyło.

 

Na pozycji marksmana występować ma weteran sceny europejskiej Erik "Tabzz" van Helvert, który swoje imię wyrobił już na przełomie sezonu trzeciego i czwartego, kiedy to był członkiem najpierw Lemondogs, a później Alliance, które z czasem przemianowało się na Elements. Po wyjątkowo rozczarowujących występach EL postanowił nieco odpocząć i skupił się na scenie Challenger Series, najpierw pod szyldem Renegades: Banditos, a później Millenium, z chwilową przerwą na występy w Team ROCCAT.

 

Największą niewiadomą wydaje się być support Aleksi "Hiiva" Kaikkonen, który przez całą swoją karierę, podobnie jak Satorius, nie opuścił kręgu Challenger Series i występował w takich zespołach, jak choćby Gamers2, Denial eSports EU, Renegades: Banditos czy choćby także Millenium.

 

 

Skład Origen na nadchodzący sezon prezentuje się następująco:

 

  • Top - Max "Satorius" Gunther
  • Jungle - Kim "Wisdom" Tae-Wan
  • Mid - Sun "Mickey" Yong-min
  • ADC - Erik "Tabzz" van Helvert
  • Support - Aleksi "Hiiva" Kaikkonen