Dennis na 20. pozycji zestawienia najlepszych zawodników CS:GO w 2016 roku

E-sport
Dennis na 20. pozycji zestawienia najlepszych zawodników CS:GO w 2016 roku

Serwis HLTV.org we współpracy z EGB.com rozpoczął coroczną wyliczankę najlepszych graczy sezonu. Zestawienie otworzył Dennis ‘dennis’ Edman – filar zespołu Fnatic.

To już tradycja. HLTV.org opublikowało pierwszą odsłonę rankingu najlepszych strzelców ubiegłego roku, opierając się głównie na indywidualnych statystykach, a także osiągnięciach LAN-owych. Dwudzieste miejsce w tabeli zajął dennis, który – po roszadach jakie dotknęły fnatic – stał się jednym z najważniejszych elementów drużyny.


W 2016 roku Szwedzi zwyciężali kolejno podczas StarSeries XIV, ESL Barcelona, Intel Extreme Masters w Katowicach, zdobyli srebrne medale w pierwszym sezonie ELEAGUE, a także utrzymali się w czołowej czwórce trzeciego sezonu ESL Pro League, pierwszego sezonu ECS i ESL One w Kolonii. Przez cały rok Dennis pielęgnował bardzo równą formę, nie notując K/D ratio niższego niż 0.97 (najwyższe 1.19; całoroczne 1.06). Ponadto, turniej w Hiszpanii Edman zakończył jako MVP zawodów.


Najciekawsze statystyki uwiecznione zostały na poniższej infografice. Obszerny artykuł na temat dennisa przeczytacie natomiast na stronie HLTV.org (tutaj LINK).

Szymon Groenke

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze