Wyjątkowe spotkanie dwóch legend w Innsbrucku! Małysz i Hannawald znowu razem

Zimowe
Wyjątkowe spotkanie dwóch legend w Innsbrucku! Małysz i Hannawald znowu razem
fot. Instagram

Jeszcze kilka lat temu byli największymi rywalami, teraz spotkali się jak starzy znajomi. Dwóch legendarnych skoczków narciarskich Adam Małysz i Sven Hannawald, przy okazji zawodów w Innsbrucku, porozmawiało ze sobą i zrobiło sobie pamiątkowe selfie.

Przed laty rywalizacją Małysza z Hannawaldem emocjonował się cały narciarski świat. Obaj skoczkowie triumfowali w Turnieju Czterach Skoczni. Orzeł z Wisły wygrał w 2001 roku, natomiast Niemiec zwyciężył rok później. Obecnie trwa 65. Turniej Czterech Skoczni. W środowe popołudnie odbędzie się trzeci konkurs w Innsbrucku. Małysz i Hannawald  rywalizację obserwują tylko z wysokości trybun, jednak wizyta w Austrii dla byłych, wybitnych sportowców stanowiła doskonałą okazję do spotkania.

 

Obaj skoczkowie na swoich instagramowych profilach podzieli się zdjęciami z nietypowego spotkania. Zarówno Małysz, jak i Hannawald nie ukrywali zadowolenia, że po wielu latach mieli okazję znów ze sobą porozmawiać. "Stary kolega" - podpisał pamiątkową fotkę Polak. Widać więc, że dawna rywalizacja i spory poszły w niepamięć, a relacje Małysza i Haanawalda uległy zdecydowanemu ociepleniu.

 

 

Stary Kolega 👍👍👍

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Adam Małysz (@adammalyszofficial) 3 Sty, 2017 o 6:59 PSTW tegorocznym cyklu jak na razie prowadzi Kamil Stoch. Tuż za nim plasuje się Stefan Kraft, jednak kibice z Polski wierzą, że skoczkowi z Zębu uda powtórzyć się sukces Małysza sprzed szesnastu laty. Kolejna odsłona rywalizacji już dzisiaj od godziny 14:00.

BC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze