Jeszcze w październiku zdjęciem z Demi Lovato w mediach społecznościowych chwalił się trenujący wspólnie z Rockholdem Michał Materla, który przebywał w klubie American Kickboxing Academy. Od tego czasu sporo się jednak zmieniło...

 

Materla trenował z amerykańską gwiazdą muzyki!


Związek Demi Lovato z Lukem Rockholdem zakończył się prędko i dość niespodziewanie. Amerykańskie media żartują, że trwał krócej niż upadek byłego mistrza UFC po prawym sierpowym w przegranym pojedynku z Michaelem Bispingiem.

Lovato jednak szybko znalazła kolejnego partnera i postanowiła nie zmieniać branży swojego lubego. Wiadomo nie od dziś, że piosenkarka sama często trenuje sporty walki, a wspólne zainteresowania mogą tylko wzmocnić więzi ukochanych. Lovato obecnie spotyka się z Guilherme "Bombą" Vasconcelosem. Brazylijczyk jest aktualnie zawodnikiem organizacji Bellator, choć w przeszłości zaliczył również nieudany epizod w UFC.

Sportowo obaj panowie znajdują się na zupełnie innym poziomie. Rockhold niedawno był na samym szczycie kategorii średniej na świecie, a Vasconcelos nie jest nawet blisko światowej czołówki kategorii półśredniej. Na całe szczęście dla Lovato liczą się również inne wartości niż tylko wynik sportowy!

 

Happy new year !!!! 🎉🎊

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Guilherme "Bomba" Vasconcelos (@bombatuf) 1 Sty, 2017 o 1:21 PST
 

❤️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Guilherme "Bomba" Vasconcelos (@bombatuf) 3 Sty, 2017 o 10:20 PST