Demi Lovato zostawiła gwiazdę UFC dla... zawodnika Bellatora

Sporty walki
Demi Lovato zostawiła gwiazdę UFC dla... zawodnika Bellatora
fot. PAP

Demi Lovato, znana amerykańska piosenkarka, wie jak łamać serca zawodników MMA. Jeszcze do niedawno spotykała się z byłym mistrzem UFC Luke'm Rockholdem (15-3, 4 KO, 9 SUB), a już związała się z zawodnikiem konkurencyjnej organizacji MMA - Guilherme Vasconcelosem (8-3, 4 KO, 4 SUB).

Jeszcze w październiku zdjęciem z Demi Lovato w mediach społecznościowych chwalił się trenujący wspólnie z Rockholdem Michał Materla, który przebywał w klubie American Kickboxing Academy. Od tego czasu sporo się jednak zmieniło...

 

Materla trenował z amerykańską gwiazdą muzyki!


Związek Demi Lovato z Lukem Rockholdem zakończył się prędko i dość niespodziewanie. Amerykańskie media żartują, że trwał krócej niż upadek byłego mistrza UFC po prawym sierpowym w przegranym pojedynku z Michaelem Bispingiem.

Lovato jednak szybko znalazła kolejnego partnera i postanowiła nie zmieniać branży swojego lubego. Wiadomo nie od dziś, że piosenkarka sama często trenuje sporty walki, a wspólne zainteresowania mogą tylko wzmocnić więzi ukochanych. Lovato obecnie spotyka się z Guilherme "Bombą" Vasconcelosem. Brazylijczyk jest aktualnie zawodnikiem organizacji Bellator, choć w przeszłości zaliczył również nieudany epizod w UFC.

Sportowo obaj panowie znajdują się na zupełnie innym poziomie. Rockhold niedawno był na samym szczycie kategorii średniej na świecie, a Vasconcelos nie jest nawet blisko światowej czołówki kategorii półśredniej. Na całe szczęście dla Lovato liczą się również inne wartości niż tylko wynik sportowy!

 

Happy new year !!!! 🎉🎊

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Guilherme "Bomba" Vasconcelos (@bombatuf) 1 Sty, 2017 o 1:21 PST
 

❤️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Guilherme "Bomba" Vasconcelos (@bombatuf) 3 Sty, 2017 o 10:20 PST


mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie