Były pretendent do tytułu mistrza świata wyzwał Sulęckiego! "Stanę się twoim największym koszmarem"

Sporty walki
Były pretendent do tytułu mistrza świata wyzwał Sulęckiego! "Stanę się twoim największym koszmarem"
fot. Polsat Sport

Willie Monroe Jr (21-2, 6 KO) jest chętny na starcie z Maciejem Sulęckim (23-0, 8 KO)! Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi średniej napisał na Twitterze, że chętnie zmierzyłby się "z tym potworem". Polak zdążył już odnieść się do tych słów.

Amerykanin miał już okazję boksować o mistrzowskie tytuły wagi średniej. W maju 2015 stanął naprzeciwko Giennadija Gołowkina (36-0, 33 KO), lecz nie był w stanie nawiązać równorzędnej walki z faworytem. Dwa razy lądował na deskach już w drugiej rundzie, trzeci raz - w szóstej i właśnie wtedy pojedynek został przerwany. Od tego czasu wygrał jednak dwa starcia i z chęcią spróbowałby sił z kimś mocnym.

Chcę walczyć na galach Ala Haymona i Premier Boxing Champions. Mogę zacząć od walki z tym potworem - napisał na Twitterze, dodając zdjęcie Sulęckiego.

Polak zdążył już odpowiedzieć na wyzwanie Monroe Jr. - Polski potwór stanie się twoim największym koszmarem. Zróbmy to - napisał.

Niewątpliwie byłoby to bardzo ciekawy rywal dla Sulęckiego, który ma wysokie ambicje. Z uwagą będziemy czekali na kolejne informacje.

 

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie