EU LCS w League of Legends startuje już dziś! Transmisja w Polsacie Sport News

E-sport
EU LCS w League of Legends startuje już dziś! Transmisja w Polsacie Sport News
fot. Materiały prasowe

Już dziś do rywalizacji o miano najlepszej drużyny League of Legends w Europie ponownie ruszają czołowe formacje ze Starego Kontynentu. Dziesięć fantastycznych ekip w zmienionych składach powalczy w nowym formacie i… o nowych godzinach. Niewiarygodne emocje gwarantowane! Transmisja już od godziny 17:00 na antenie Polsat Sport News!

KTO? Drużyny rywalizujące w elitarnym cyklu przemeblowały swoje składy. Niestety tym razem w zmaganiach weźmie udział tylko jeden Polak – Marcin „Jankos” Jankowski. Półfinalista Mistrzostw Świata razem z H2k powalczy o swój pierwszy tytuł mistrzowski EU LCS! Na drodze naszemu rodakowi postarają się stanąć pogromcy z letniego splitu – G2 oraz Splyce, które nie ustrzegły się rotacji w swoich szeregach. Niebezpiecznie wyglądają też przebudowane ekipy Fnatic, Team Vitality czy Unicorns of Love. W rywalizacji zobaczymy również nowy zespół, Misfits, które dostało się do najwyższej klasy rozgrywkowej, eliminując FC Schalke 04. Co ciekawe, beniaminek rozgrywek wcale nie jest bez szans, by jeszcze namieszać w cyklu i z pewnością będzie dla faworytów bardzo trudnym przeciwnikiem.


JAK? W przerwie międzysezonowej EU LCS nawiedziło kilka roszad. Rozgrywki będą odbywały się w zmienionym systemie. Dziesięć drużyn zostało podzielonych na dwie grupy składające się z pięciu zespołów. Każda z ekip rozegra po dwa spotkania Bo3 z formacjami ze swojego zestawienia oraz po jednym z ekipami z przeciwnej grupy.


KIEDY? Metamorfozie uległ również terminarz rozgrywek. Zmagania naszych ulubieńców będą odbywać się przede wszystkim w czwartki, piątki (od godz. 17) oraz soboty (od godz. 16). Jednak w tygodniach 2, 7 i 10 czekają nas dodatkowe, niedzielne potyczki.


GDZIE? Spotkania możecie obserwować zarówno w telewizji – na antenie Polsat Sport News, jak i w internecie – na kanale twitch.tv/teamfrenzygg. Zapraszamy już dziś na godzinę 17!


Zaczynamy od mocnego uderzenia. Na otwarcie wiosennej edycji zmagań w szranki staną półfinaliści Mistrzostw Świata sprzed dwóch lat oraz półfinaliści najważniejszych zawodów na globie z ubiegłego sezonu, a więc Origen kontra H2k. Czy Jankos ponownie potwierdzi swój przydomek „króla pierwszej krwi”?


Następnie natomiast odbędzie się pojedynek obrońców trofeum, G2, z najbardziej utytułowaną europejską formacją – Fnatic. Czy najlepsze w poprzednim splicie G2 ugnie się przed siłą nowego składu wielkiego rywala?

 

teamfrenzygg - Twitch

Rafał Fiodorow, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie