Były gwiazdor MMA oskarżony o molestowanie... trzech mężczyzn

Sporty walki
Były gwiazdor MMA oskarżony o molestowanie... trzech mężczyzn
fot. Youtube

W ostatnich dniach policjanci z Minnesoty zatrzymali byłego zawodnika MMA Bretta Rogersa (17-10, 1 NC, 14 KO, 1 SUB). Powód? Były gwiazdor takich organizacji MMA jak Bellator czy Strikeforce został oskarżony o molestowanie seksualne trzech mężczyzn.

Rogers przebywa obecnie w areszcie w Ramsey County w Minnesocie. Do dwóch aktów molestowania seksualnego miało dojść w listopadzie ubiegłego roku, a trzeci według akt wydarzył się już w trakcie odsiadki byłego zawodnika MMA. 35-latek nie przyznał się do postawionych mu zarzutów i złożył apelację.

Rogers znany jest przede wszystkim z przegranej walki z Fedorem Emelianienko z 2009 roku dla organizacji Strikeforce. Na swoim koncie ma m.in. wygrany pojedynki z Andreiem Arlovskim czy Jamesem Thompsonem i porażki z Alistairem Overeemem czy Joshem Barnettem. Ostatnią batalię stoczył w marcu 201 roku, kiedy na gali Abu Dhabi Warriors 2 przegrał z Derrickiem Mehmenem.

Aktualnie Rogers ma sporo problemów w życiu prywatnym i w aktach opisywany jest jako osoba bezdomna i bardzo kłopotliwa dla najbliższego otoczenia.

mt, Polsat Sport, Pioneer Press

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze