Choć SK Gaming w rankingu HLTV.org zajmuje dopiero trzecie miejsce, nie ulega wątpliwościom, że rok 2016 należał właśnie do Brazylijczyków. Dokonali oni czegoś, co dotychczas udało się tylko fnatic przed zmianami: zwyciężyli dwa Majory pod rząd (MLG Columbus, ESL Cologne), triumfowali podczas MAX5 Invitational, DreamHack Austin 2016 i trzeciego sezonu ESL Pro League. Jeśli akurat nie wygrywali ważnych turniejów, trzymali się zawsze na podium lub w jego okolicy.

 

 


To właśnie FalleN na mistrzowskiej drodze SK wskazywał kolegom kierunek. Nie tylko popisywał się niebanalnym pomysłem na grę, taktycznie mieszając przeciwnikami i odstraszał rywali swoją śmiercionośną AWP, ale przy tym zachowywał niesłychaną jak na snajpera-prowadzącego skuteczność. Długa lista indywidualnych tytułów EVP i nagroda MVP za DreamHack w Austin, a także Rating 1.14 i K/D 1.47 mówią przecież same za siebie.


To już trzeci zawodnik występujący w barwach SK (włącznie z fnx’em, który pod koniec roku został ze składu wydalony) uwzględniony w rankingu HLTV.org. Czy zobaczymy w nim również czwartego Brazylijczyka? Wielce prawdopodobne – coldzera już zaciera rączki. Obszerny artykuł na temat FalleNa przeczytacie pod tym LINKIEM.