KSW 39: "Juras" już trenuje do walki? Jest w formie! (WIDEO)

Sporty walki
KSW 39: "Juras" już trenuje do walki? Jest w formie! (WIDEO)
fot. Facebook

Łukasz Jurkowski (15-10, 4 KO, 6 SUB) nadal nie podjął decyzji o stoczeniu pojedynku podczas gali KSW 39 na PGE Stadionie Narodowym i czeka na opinie lekarzy odnośnie stanu jego kręgosłupa, od której uzależnia ostateczną odpowiedź. "Juras" jednak nie traci czasu i cały czas buduje formę na potencjalną walkę. Zobaczcie jak aktualnie prezentuje się 35-latek!

Łukasz Jurkowski od wielu lat pełni funkcję komentatora sportów walki, a w 2011 roku po dziesiątej porażce w karierze w konfrontacji z Tonim Valtonenem postanowił zakończyć karierę i słowa dotrzymał. Włodarze KSW jednak robią wszystko, aby przekonać "Jurasa" do udziału w historycznej gali KSW 39 na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie na trybunach zasiądzie około 60 tysięcy widzów.

Dla byłego mistrza i prawdziwej ikony KSW byłby to występ wyjątkowy. Na trybunach mógłby liczyć na wsparcie kibiców ze swojego ukochanego miasta i z pewnością skorzystałby z możliwości wyjścia do klatki przy hymnie warszawskiej Legii "Śnie o Warszawie".

Czy Jurkowski jeszcze raz spróbuje swoich sił w zawodowym pojedynku? - Nie ma czasu, abym nie chciał poczuć adrenaliny dobrej bójki po raz kolejny - napisał "Juras". - Swój start uzależniam od jednej rzeczy. Bardzo bym chciał, ale muszę wyleczyć kręgosłup. Jeżeli powrócę będę bił się w kategorii półciężkiej - mówił w programie "Puncher".

Cały czas czekamy na oficjalną informację od Jurkowskiego na temat stanu jego zdrowia i ostatecznej decyzji dotyczącej występ podczas KSW 39. Komentator jednak nie traci jednak ani dnia i spędza sporo czasu na sali treningowej. Zobaczcie, w jakiej formie aktualnie jest 35-latek!mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie