Tyson został raperem (WIDEO)

Sporty walki
Tyson został raperem (WIDEO)
fot. PAP

W świecie hip-hopu konflikty to codzienność. W ten, który toczą Chris Brown i Soulja Boy, wmieszali się Mike Tyson i Floyd Mayweather Jr. Cała sprawa ma się wyjaśnić w ringu. Przy okazji "Żelazny Mike" nagrał diss na Soulja Boya.

Raperzy chcą rozwiązać swój spór w walce bokserskiej. Obaj traktują sprawę bardzo poważnie, dlatego Brown w roli swojego trenera zatrudnił Tysona, natomiast Soulja Boy postawił na Mayweathera Jr. Walka, której organizatorem będzie "Money", ma się odbyć na dystansie trzech rund w marcu w Las Vegas. Będzie można ją oglądać w systemie Pay-Per-View.

 

 

Tyson wspiera Browna także poza salą treningową. Były mistrz świata w wadze ciężkiej nagrał kawałek, w którym skrytykował Soulja Boya. W sieci ukazał się nawet teledysk. Obejrzyjcie i oceńcie sami.

 

 

Co ciekawe, w sprawę wmieszał się także 50 Cent, który zapowiedział, że postawi 100 tysięcy dolarów na zwycięstwo Browna.

 

O co poszło? Konflikt zaczął się od tego, że Soulja Boy polubił na Instagramie zdjęcie byłej dziewczyny Browna Karrueche Tran. To nakręciło wojnę na słowa i oskarżenia.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze