NEEX opuścił szeregi z VenatoreS

E-sport
NEEX opuścił szeregi z VenatoreS

Jak czytamy na oficjalnych stronach na Facebooku Sebastiana ‘NEEXa’ Treli oraz VenatoreS, młody zawodnik nie jest już częścią ekipy Adama ‘destru’ Gila.

O ewentualnym rozstaniu NEEXa z VenatoreS mówiło się od dawna. Od chwili, w której wybrany został do drużyny Piotra ‘Izaka’ Skowyrskiego w ramach projektu Republic of Gamers Community Challenge, Trela całkowicie poświęcił się treningom do turnieju w Sztokholmie. Treningom, które notabene przyniosły skutki: polska sekcja do kraju przyleciała przecież ze złotymi medalami. I choć ucierpiała na tym formacja „Myśliwych”, po pokazowych zawodach wszystko miało powrócić do normy. Stało się inaczej.


NEEX poinformował dziś swoich fanów, że rozstał się z kolegami z drużyny. – „Sporo spekulacji, więc odpowiadam oficjalnie - tak, nie będę grał dłużej w Venatores” – napisał na facebookowym profilu. – „Chłopakom życzę wszystkiego dobrego, niech im się powodzi w przyszłości. Spędziliśmy razem sporo fajnych chwil, myślę, że niektóre zostaną nam na długo w pamięci” – dodał, dziękując jeszcze Adamowi ‘destru’ Gilowi: - „co by nie było, Adam to mój mentalny ojciec, podbudowywał moją pewność siebie”.


Skład VenatoreS:


Sebastian 'dark' Babiński
Adam 'destru' Gil
Maciej ‘Luz’ Bugaj
Wiktor ‘mynio’ Kruk


Nie wiemy jeszcze, kto wypełni lukę w składzie VenatoreS. Tajemnicą owiana jest także przyszłość samego NEEXa. Plotki o jego transferze do Sferis PRIDE na miejsce EXUSa zostały oficjalnie zdementowane. Jak sam mówił w rozmowie z naszym serwisem, aktualnie zajmuje się rozwojem kanału na Twitchu.

Szymon Groenke
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie